نهال آلبالو مورنسی
نهال آلبالو مورنسی

نهال آلبالو مورنسی نهالستان آرتین نهال برای تولید آن از شیوه پیوند استفاده نموده اند. میوه های این نهال زودرس می باشد که پوست و آبمیوه آن هم قرمز است. این نهال رشد زیادی دارند و بعد از اینکه آن را کاشتید در سال دوم روی شاخه های آن که سیخک مانند است میوه های زیادی می دهد.

نهال آلبالو نهاوند
نهال آلبالو نهاوند

نهال آلبالو نهاوند  نهالستان آرتین نهال شکوفه های این درخت البالو بسیار دیر انجام می شود و دیر گل می باشد. میوه های رشد کرده درخت البالو نهاوند ؛حدودا 8 گرم وزن دارند و سایز درشتی را به خود می گیرند .

نهال آلبالو اوبلا سینکا
نهال آلبالو اوبلا سینکا

نهال آلبالو اوبلا سینکا  نهالستان آرتین نهال  وزن میوه های آن تا حدود 6 گرم می رسد و رنگ آبمیوه آن هم قرمز تیره می باشد. درخت آن تا حدودی رشد کم دارد و بر روی سیخک های شاخه نهال رشد می کند.

نهال آلبالو متنور
نهال آلبالو متنور

نهال آلبالو متنور نهالستان آرتین نهال ، منطقه اصلی این درخت که بذر آن برای این منطقه است کشور فرانسه , یوگوسلاوی و آلمان است. و به طور کلی از دریای خزر تا دریای سیاه ارتفاع درخت آلبالو ۲ تا۴ متر می رسد .و دارای شاخه های بسار نرمی است که برای چیدن کار ما را راحتتر می کند.

نهال آلبالو محلی
نهال آلبالو محلی

نهال آلبالو محلی نهالستان آرتین نهال درختی است خزان دار، که به واسطه میوه های خوش رنگ، خوش عطر و طعم، طرفداران بسیاری دارد. این نهال را  می توان در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر  و کوهستانی کاشت نمود. 

نهال آلبالو نانا
نهال آلبالو نانا

نهال آلبالو نانا  نهالستان آرتین نهال   دارای میوه های  5 گرمی است و رنگ میوه آن هم در نهایت قرمز می باشد.این نهال نسبت به نهال های دیگر رشد کمتری دارد. بیشتر میوه دهی آن هم بر روی شاخه های یکساله اش می باشد. گل ها خود سازگاری بالایی دارند و رشد آنها هم متوسط است.

نهال آلبالو خوشه ای مورلو
نهال آلبالو خوشه ای مورلو

نهال آلبالو خوشه ای مورلو  نهالستان آرتین نهال از کشور فرانسه به کشورهای مختلف از جمله کشور ایران، آورده شده است.این نهال آلبالو سرعت رشد خوبی دارد و جالب است بدانید که میوه‌های آن به نسبت زودتر از باقی نهال‌های آلبالو به بار می‌نشینند.

نهال آلبالو گوشواره ای
نهال آلبالو گوشواره ای

نهال آلبالو گوشواره ای  نهالستان آرتین نهال یکی از انواع میوه های بسیار خوشمزه و زیبا می باشد. که سال های زیادی است به وسیله کشاورزان کاشته می شود.  یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نهال دارد .و باید شما از آن اطلاع داشته باشید صادراتی بودن آن می باشد.

نهال آلبالو کلریسن
نهال آلبالو کلریسن

نهال آلبالو کلریسن نهالستان آرتین نهال  درخت آن تا حدودی کم رشد است و زمان زیادی طول می کشد که رشد آن افزایش پیدا کند. گل های این نهال سازگاری زیادی دارند و مدت زمان ظاهر شدن آنها هم دیرتر از دیگر نهال ها است.

نهال آلبالو متنور کورای
نهال آلبالو متنور کورای

نهال آلبالو متنور کورای نهالستان آرتین نهال این نهال رشد زیادی دارند و بعد از اینکه آن را کاشتید در سال دوم روی شاخه های آن که سیخک مانند است میوه های زیادی می دهد.گلدهی این نهال البالو زودتر از نهال های دیگر می باشد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com