نهال آلو تخم مرغی
نهال آلو تخم مرغی

نهال آلو تخم مرغی  نهالستان آرتین نهال فرم آن به شکل تخم مرغ است.  میوه های آن هم شیرین می باشد. تاریخ رسیدن میوه های این نهال اوایل مرداد است و آنها را شما می توانید خشک کنید. این نهال الو را در فاصله 3 در 3 باید بکارید. 

نهال آلو اختری
نهال آلو اختری

نهال آلو اختری  نهالستان آرتین نهال زمان ورود میوه این نهال آلو به بازار در اواسط مرداد ماه است. تحمل خشکی برای این نهال کمی سخت است. بیشتر هوای معتدل و سردسیر مناسب این نوع نهال است .

نهال آلو برغانی
نهال آلو برغانی

نهال آلو برغانی نهالستان آرتین نهال بعد از گذشت چهار الی پنج سال می توانید شاهد محصولات پر برکت باشید و با فروش آن، چند برابر تمامی هزینه هایی که کردید درآمد داشته باشید.علت بعدی پربار بودن نهال گوجه سبز برغانی این است که، نهال این نوع گوجه سبز تحمل سرمای زمستانی را دارد و بر اثر سرما محصولات حرام نمی شوند.

نهال آلو بوراکا
نهال آلو بوراکا

نهال آلو بوراکا  نهالستان آرتین نهال به علت محصول دهی بسیار زیادی که دارد، در بین باغداران شهرت بسیاری پیدا کرده است. این رقم دیرگل است و مقاومت بسیار عالی در برابر سرما از خود نشان میدهد.

نهال آلو بوربانک
نهال آلو بوربانک

نهال آلو بوربانک  نهالستان آرتین نهال میوه ای سبز با گونه­ های قرمزو  با طعمی شیرین و با ته مایه­ای ترشی دارد. این آلو به صورت تازه یا کمپوت شده مصرف می­ شود و به مدت ۲ ماه قابل نگهداری در انبار است.

نهال آلو بلوفای
نهال آلو بلوفای

نهال آلو بلوفای  نهالستان آرتین نهال دارای رشد میان رس بوده و برای رشد هم به گرده زا نیاز دارد. اندازه میوه های آن درشت و رنگ پوست آبی و گوشت زرد دارد.

نهال آلو لومبارد
نهال آلو لومبارد

نهال آلو لومبارد  نهالستان آرتین نهال  کشور سازنده این نهال الو اروپا می باشد که عمر اقتصادی آن هم تا 25 سال می رود. میوه های آن در اواخر مرداد می رسد که شما می توانید در آب و هوای نیمه خشک آن را بکارید.

نهال آلو ساحلی
نهال آلو ساحلی

نهال آلو ساحلی  نهالستان آرتین نهال به عنوان گیاه زینتی هم از آن استفاده می کنند. از میوه آن در تهیه ژله استفاده می شود. ریشه های آن ضخیم می باشد و تا عمق خاک نفوذ می کند.

نهال آلو آگرین گیج
نهال آلو آگرین گیج

نهال آلو آگرین گیج  نهالستان آرتین نهال عمر این درخت الو بسیار زیاد می باشد و طعم آن هم شیرین است. این نهال زادگاه اصلی اش کشور بلژیک بوده و نیاز سرمایی آن هم برای رشد باید تامین گردد.

نهال آلو کاکات فروت
نهال آلو کاکات فروت

نهال آلو کاکات فروت  نهالستان آرتین نهال این رقم معمولا در مناطق نسبتا سردسیر می توان کاشت و از سال چهارم باردهی اقتصادی خواهد داشت . شما می توانید رشد و کاشت این نهال الو را با استفاده از کود دهی مناسب بیشتر کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com