نهال انار بالگال
نهال انار بالگال

نهال انار بالگال نهالستان آرتین نهال میوه های این نهال انار بسیار درشت می باشد و قطر آنها هم به 5 سانتیمتر می رسد. همین ویژگی آن ارزش تجاری نهال را بالاتر برده است.

نهال انار فلش من
نهال انار فلش من

نهال انار فلش من نهالستان آرتین نهال یکی از ویژگی های اصلی این نهال در این است که درون و بیرون آن به رنگ صورتی می باشد.طعم میوه بسیار شیرین است. و دانه هایی هم که رد میوه این نهال وجود دارد تا حدودی نرم می باشد.

نهال انار فرانسیس
نهال انار فرانسیس

نهال انار فرانسیس نهالستان آرتین نهال میوه های رشد کرده در این نهال اندازه بزرگی دارد. همین ویژگی آنها تجاری بودن این محصول را افزایش می دهد.یکی از دیگر ویژگی های مهم این نوع از میوه ها در این است که، در برابر ترکیدگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.

نهال انار گرانادا
نهال انار گرانادا

نهال انار گرانادا نهالستان آرتین نهال گل های رشد کرده در این نهال انار زودرس به رنگ قرمز می باشد و تاجی قرمز هم در آنها وجود دارد. با وجود رنگ قرمز تاج میوه این نهال باید بدانید که رنگ اصلی آن سبز می باشد.

نهال انار گرین گلوب
نهال انار گرین گلوب

نهال انار گرین گلوب نهالستان آرتین نهال  طعم میوه های این نهال انار هم شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود. شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .جهت مشاوره قیمت نهال انار و خرید نهال انار تماس بگیرید.

نهال انار کراب
نهال انار کراب

نهال انار کراب نهالستان آرتین نهال شما با کاشت آن محصولات زیادی را از آن می توانید دریافت کنید. میوه های به وجود آمده در این نهال اندازه بسیار بزرگی دارد و عصاره آنها هم به رنگ قرمز می باشد. جهت مشاوره خرید نهال انار و قیمت نهال انار با ما تماس بگیرید. 

نهال انار کینگ
نهال انار کینگ

نهال انار کینگ نهالستان آرتین نهال  اینکه اندازه میوه های آنها چقدر می شود بستگی به شیوه مراقبتی شما از نهال دارد. پوست میوه این نهال از صورتی تیره تا قرمز هم می رسد و همین امر از جمله ویژگی های مهم آن به شمار می رود.جهت مشاوره خرید نهال انار و اطلاع از  قیمت نهال انار با ما تماس بگیرید. 

https://artinnahal.ir/%d9%86%d9%87%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d9%81%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%a7/
نهال انار هوم

نهال انار هوم نهالستان آرتین نهال  میوه این نهال انار مایل به زرد می باشد که در برخی از وارد هم رنگ آن قرمز می گردد. از این حیث به انار هاکوبوتان ژاپنی ، انار قزاقستانی و انار اورست شباهت دارد. این انار گرمسیر است و در سواحل گرمسیری رشد می کند لذا خرید نهال انار  از این نوع پیشنهاد نمی شود.

نهال انار فنیسا
نهال انار فنیسا

نهال انار فنیسا نهالستان آرتین نهال میوه های به وجود آمده در این نهال انار اندازه بسیار بزرگی دارد که قطر آنها به 10 سانتیمتر هم می رسد. پوست میوه دارای خال ها و خطوط بسیار زیادی است که رنگ آنها هم به سبز و قرمز گرایش دارد.

نهال انار اسویت
نهال انار اسویت

نهال انار اسویت نهالستان آرتین نهال بیشتر باغداران این نمونه از نهال را به عنوان نهال زینتی می شناسند. لذا در هنگام خرید نهال انار به این طرز تفکر دقت کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com