نهال انجیر سه وقته
نهال انجیر سه وقته

نهال انجیر سه وقته نهالستان آرتین نهال را به عنوان یکی از میوه های گرمسیری نیز می شناسند. بدنه ای نهال انجیر سه فصله به رنگ سفید می باشد .و برگ های آن هم معطر هستند. به همین دلیل شما از روی همین ویژگی به خوبی می توانید آن را شناسایی کنید.

نهال انجیر المی
نهال انجیر المی

نهال انجیر المی نهالستان آرتین نهال در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی رسیده و عملکرد در هر هکتار در حدود ۱۸ تن گزارش گردیده است.

نهال انجیر بر دانه سفید
نهال انجیر بر دانه سفید

نهال انجیر بر دانه سفید نهالستان آرتین نهال یکی از ارقام ایرانی انجیر است. این محصول هم به صورت تازه خوری و هم به صورت خشکبار، قابلیت استفاده دارد. میوه ی  نهال انجیر سفید ، دارای شهرت جهانی است و در غرب به آن Iranian White Fig ، نیز گفته می شود.

نهال انجیر سیاه
نهال انجیر سیاه

نهال انجیر سیاه نهالستان آرتین نهال  یا درخت انجیر قرمز  یکی از درخت‌هایی است که به آبیاری بسیار حساس می‌باشد. و مدت و میزان آبیاری تاثیر زیادی بر کیفیت محصول و رشد این درختان خواهد داشت.

نهال انجیر کشکی

نهال انجیر کشکی نهالستان آرتین نهال در دسته نهال های با رشد متوسط و باروری کم قرار دارد و رنگ شاخه های این نهال به صورت خردلی می باشد .

نهال انجیر برگ چناری
نهال انجیر برگ چناری

نهال انجیر برگ چناری نهالستان آرتین نهال  میوه داری مزه شیرینی ،  زود رس ، میزان قند 8/18 درصد است. به صورت خشک و تازه مصرف می شود.

نهال انجیر قهوه ای
نهال انجیر قهوه ای

نهال انجیر قهوه ای نهالستان آرتین نهال یکی از شیرین ترین و غنی ترین انجیر ها در عطر و طعم است. برای بهره برداری بهتر از طعم شیرین این انجیر و جلوگیری از ترش شدن مزه آن. میوه انجیر قهوه ای قبل از رسیدن کامل بر روی درخت برداشت می شود و به هر دو صورت خشک و تازه مصرف می شود.

نهال انجیر کوداتا
نهال انجیر کوداتا

نهال انجیر کوداتا نهالستان آرتین نهال  از ارقام تجاری در دنیا محسوب می گردد و تعداد محصول انجیر کوداتا تجاری در واحد کیلوگرم در حدود ۲۰ الی ۳۰ عدد میباشد.

نهال انجیر کلسته
نهال انجیر کلسته

نهال انجیر کلسته نهالستان آرتین نهال در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی می رسد .  عملکرد انجیر کلسته اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۲۰ تن گزارش گردیده است.

نهال انجیر سان پدرو
نهال انجیر سان پدرو

نهال انجیر سان پدرو نهالستان آرتین نهال دو بار بار آوری دارد که محصول اول آن بسیار حائز اهمیت است و مقدار آن متوسط تا زیاد است.  ومحصول دوم نیاز یه گرده افشانی دارد.  زیرا گل های درخت همه ماده بوده و در صورت عدم باروری ریزش میوه خواهد داشت.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com