نهال انگور کندمه
نهال انگور کندمه

نهال انگور کندمه نهالستان آرتین نهال میوه ای قرمز و آب سفید دارد. استفاده از میوه  کندمه برای تازه خوری و کشمش است.این میوه بعد از انگور خلیلی می رسد.جهت مشاوره کاشت نهال  و دریافت قیمت  و راهنمای فروش  و خرید نهال انگور با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید.

نهال انگور گزن دایی
نهال انگور گزن دایی

نهال انگور گزن دایی نهالستان آرتین نهال رنگ آن سفید است که تا حدودی هم مایل به زرد می شود. خوشه های آن تا حدودی کم پشت است و نیاز به مراقبت دارد.کشمش تولید شده سیار با کیفیت و سیاه می شود. برگ های این نهال انگور، زبر هستند و رنگ آنها مایل به سبز تیره می باشد .

نهال انگور تبرزه
نهال انگور تبرزه

نهال انگور تبر زه نهالستان آرتین نهال یکی از انواع تجاری انگور است.انگور طبرزه بازار پسند است.از نظر باردهی دیررس است.برای خشکبار و کشمش بسیار مناسب است.این نهال انگور شیرینی خاص  و متفاوتی دارد. انگور تبرزه قرمز مشهور است.

نهال انگور دیزماری
نهال انگور دیزماری

نهال انگور دیزماری نهالستان آرتین نهال  زودرس بودن میوه های این نهال یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود، همچنین رنگ آنها هم سفید متمایل به زرد  در صورت رسیدن است.در غیر این صورت بیشتر سز رنگ است .کشمش دیزماری از جمله کشمش های خوش خوراک و مفید هسته دار می باشد.  جهت مشاوره کاشت نهال انگور و دریافت قیمت نهال انگور و راهنمای فروش نهال انگور و خرید نهال انگور با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید.

نهال انگور دست ارچین
نهال انگور دست ارچین

نهال انگور دست ارچین نهالستان آرتین نهال بلکه خوشه های آن را که تا حدودی هم بزرگ است به صورت آونگ برای فصل زمستان به خوبی نگهداری می کنند.شکل میوه های این انگور بیضی است و برای کشمش هم از آن استفاده می کنند. جهت مشاوره کاشت نهال انگور و دریافت قیمت نهال انگور و راهنمای فروش نهال انگور و خرید نهال انگور با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید.

نهال انگور شیرازی
نهال انگور شیرازی

نهال انگور شیرازی نهالستان آرتین نهال نسبت به نهال های دیگر دیر رس تر است. و بر همین اساس باید برای تولید شدن آن زمان بیشتری را صبر کنید.شکل خوشه های این رقم مخروطی می باشد و دم خوشه ها هم بلند است. جهت مشاوره کاشت نهال انگور و دریافت قیمت  و راهنمای خرید با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید.

نهال انگور سیاه سردشت
نهال انگور سیاه سردشت

نهال انگور سیاه سردشت  نهالستان آرتین نهال از باروری خوبی نیز برخوردار است. به طوری از هر هکتار باغ که زیر کشت این نهال رفته باشد می توان تا 40 تن انگور برداشت نمود. عمر مفید و اقتصادی این درخت تا 100 سال است. بنابراین می توان سالیان متمادی روی ثمردهی آن حساب باز کرد. 

نهال انگور ریش بابا
نهال انگور ریش بابا

نهال انگور ریش بابا نهالستان آرتین نهال نسبت به سایر ارقام سرعت رشد بالاتری دارد. البته این سرعت به عواملی چون نگهداری مناسب و آبیاری به موقع نیز بستگی دارد. انگور ریش بابا بهترین حجم قند را دارد. و برای بیماران دیابتی هم مفید و قابل استفاده است.

نهال انگور شاهانی
نهال انگور شاهانی

نهال انگور شاهانی  نهالستان آرتین نهال دارای حبه قرمز تیره می باشد که درون آن دانه های به نسبت درشتی وجود دارد. درخت انگور شاهانی، از جمله نهال هایی می باشد که در کشور ایران طرفداران زیادی دارد. و به همین دلیل افراد زیادی آن را خریداری می کنند.

نهال انگور صاحبی سیاه
نهال انگور صاحبی سیاه

نهال انگور صاحبی سیاه  نهالستان آرتین نهال اگر شما با کیفیت ترین و بهترین نمونه نهال انگور صاحبی ؛ را خریداری کنید می توانید تا 100 سال از آن استفاده بهینه ای داشته باشید و محصولات زیادی از آن دریافت کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com