بهترین نوع زردآلو

بهترین نوع زردآلو رقم ایرانی برای اینکه هویت صادراتی پیدا کند، می بایست ویژگی های برتر از جمله طعم شیرین و از بافتی بدون آفت و بیماری آسیب زننده برخوردار باشد.کارشناسان آرتین نهال در این مقاله برای شما بهترین نوع زردآلو  را گرد آوری کردند.

برخی ارقام زردآلو ایرانی در طی مراودات اقتصادی با برخی کشورها، به عنوان محصول صادرات محور و بازار پسند شناخته شده هستند که امور خرید فروش صادراتی این میوه تابستانی به لحاظ پرتقاضا بودن آن در سطح عالی پیگیری می شود.

بهترین نوع زردآلو

در بحث اینکه زردآلو باید چه ویژگی هایی را دارا باشد تا صادرات آن شکل بگیرد که می توان گفت ارقام زردآلو باید بی هیچ لکه، بیماری گوشتی و آفت خاص باشد و همچنین ویژگی رنگ یکنواخت و سایز بزرگ هم تأثیر مستقیم دارد که در کل محتوای زردآلو درجه یک را می بایست با یک بسته بندی مطلوب راهی بازار خرید صادراتی نمود.

رقم های حال حاضر زردآلو که قابل صادرات شده اند را می توان در نام رقم عسگرآباد، شاهرودی، تبرزه، زرآلو نصیری و اردوباد و ارقام جهانگیری و قوامی دسته بندی کرد که بدون هیچ اغراقی بهترین نوع زردآلو می باشند.

بازار زردآلو صادراتی

بهترین نوع زردآلو از مبدأ برخی شهرهای ایران که بزرگترین تأمین کننده این میوه هستند، به مقصد کشورهای بزرگ و کوچک، پیوست و صادرات می شود که قریب به 10 کشور از خرید زردآلوی تازه و خام ایران بهره گرفته اند.

هم چنین در ارتین نهال بخوانید:راهنمای خرید نهال گردو

پنج کشور نخست درخواست کننده ارقام زردآلو در دفعات بیشتر با لیست کشور عراق، امارات، عمان، کشور قطر و آذربایجان شناخته می شوند که خوشبختانه هر ساله همکاری مطلوبی در پی شناخت بی نقص بازار کشورهای مذکور پیوست می خورد.

نهال زردآلو شاهرودی

معرفی ارقام درخت زردآلو ایرانی و خارجی:

برای کاشت درخت زردآلو؛ شما انتخاب‌های زیادی پیش رو خواهید داشت! انواع و اقسام زردآلو در بازار وجود دارد؛ از زردآلو شاهرودی گرفته تا گولد بار!

در اینجا برخی از آن‌ها را برای کاشت نهال زردآلو بازگو می‌کنیم:

  •  شاهرودی: رنگ زرد مایل به قرمز – فصل برداشت اواسط مرداد ماه
  •  اردوباد: زرد رنگ و شیرین – فصل برداشت خرداد ماه
  • قیسی: میوه فوق العاده نرم – مناسب برای تهیه قیسی- برداشت اواسط مرداد ماه – عمر اقتصادی 30 سال
  •  Tomcot: میوه بسیار بزرگ زرد با لکه‌های قرمز و نارنجی – برداشت در انتهای تابستان
  • Goldbar: میوه رنگ زرد بسیار روشن با حالت تخم مرغی – فصل برداشت در اوایل تابستان (خرداد – تیر)

برای مشاوره رایگان کاشت نهال زردآلو،آبیاری زردآلو یا هرس زردآلو ،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260

مقالات مرتبط

ارسال نظر

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com