تماس با ما آرتین نهال

با آرتین نهال در ارتباط باشید

شما می توانید از طریق روش های مختلف و متنوع ارتباطی با کارشناسان  ما تماس بگیرید . ارائه مشاوره خرید نهال به وِیژه خرید نهال گردو ،خرید نهال بادام ، خرید نهال انگور و سایر نهال ها به صورت تخصصی در نهالستان آرتین نهال ارائه می شود . 

اهمیت مشاوره  پیش از کاشت

چنانچه می دانید فرآیند کاشت تا عمل آوری یک نهال  بسیار زمان بر و پر هزینه است . معمولا نیز چند سال طول میکشد تا نهال نوع ،میزان و کیفیت محصول خود را عرضه کند. 

همچنین فرصت های اقتصادی بسیار محدود بوده و آینده پژوهی رسمی  در زمینه آینده نهال و تسعه باغداری در ایران نیز در این رابطه وجود ندارد. با این  توصیفات  بعد از اینکه تصمیم به ایجاد باغ میوه نمودید باید مشاوره های لازم و کافی را داشته باشید . 

ما در نهالستان آرتین خدمات مشاوره را به صورت رایگان ارائه می کنیم . و تلاش خواهیم کرد این فرآیند همیشه رایگان باقی بماند . 

شما می توانید ضمن بازدید و ارتباط با کارشناسان ما ضمن اطلاع از مجوز آرتین نهال از سازمان بذر و نهال کشور و نیز وزارت جهاد کشاورزی  از فرآیند عمل آوری نهالی های اصلاح شده و شناسنامه دار ما اطلاع پیدا کنید. 

شما می توانید جهت مشاوره خرید انواع نهال از جمله خرید نهال دیربازده  از طریق تماس با ما ارتبط بگیرید. ما از طریق واتس آپ و اینستاگرام  به صورت برخط با شما در ارتباط هستیم. 

آرتین نهال فروش انواع نهال مثمر و غیرمثمر ، فروش نهال اصلاح شده ، فروش نهال شناسنامه دار ، انواع نهال ایرانی و خارجی ،نهال پر بازده و اقتصادی، خرید نهال گردو ،خرید نهال بادام ، خرید نهال انگور و سایر نهال ها به صورت تخصصی 

آدرس نهالستان آرتین نهال: میاندوآب ، کوی رابری

شماره های تماس :

فردین محمد زاده

09141812003

09149826001

آیدین محمد زاده

09143222126

09141858343

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

پیغام بگذارید

  آدرس:میاندوآب کوی رابری
  شماره تماس: 09141812003
  ایمیل : artinnahal@gmail.com
  خرید نهال گردو
  خرید نهال بادام
  خرید نهال انگور

  کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

  مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com