نهال انار بالگال
نهال انار بالگال

نهال انار بالگال نهالستان آرتین نهال میوه های این نهال انار بسیار درشت می باشد و قطر آنها هم به 5 سانتیمتر می رسد. همین ویژگی آن ارزش تجاری نهال را بالاتر برده است.

نهال انار فلش من
نهال انار فلش من

نهال انار فلش من نهالستان آرتین نهال یکی از ویژگی های اصلی این نهال در این است که درون و بیرون آن به رنگ صورتی می باشد.طعم میوه بسیار شیرین است. و دانه هایی هم که رد میوه این نهال وجود دارد تا حدودی نرم می باشد.

نهال انار کراب
نهال انار کراب

نهال انار کراب نهالستان آرتین نهال شما با کاشت آن محصولات زیادی را از آن می توانید دریافت کنید. میوه های به وجود آمده در این نهال اندازه بسیار بزرگی دارد و عصاره آنها هم به رنگ قرمز می باشد. جهت مشاوره خرید نهال انار و قیمت نهال انار با ما تماس بگیرید. 

نهال انار کینگ
نهال انار کینگ

نهال انار کینگ نهالستان آرتین نهال  اینکه اندازه میوه های آنها چقدر می شود بستگی به شیوه مراقبتی شما از نهال دارد. پوست میوه این نهال از صورتی تیره تا قرمز هم می رسد و همین امر از جمله ویژگی های مهم آن به شمار می رود.جهت مشاوره خرید نهال انار و اطلاع از  قیمت نهال انار با ما تماس بگیرید. 

https://artinnahal.ir/%d9%86%d9%87%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d9%81%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%a7/
نهال انار هوم

نهال انار هوم نهالستان آرتین نهال  میوه این نهال انار مایل به زرد می باشد که در برخی از وارد هم رنگ آن قرمز می گردد. از این حیث به انار هاکوبوتان ژاپنی ، انار قزاقستانی و انار اورست شباهت دارد. این انار گرمسیر است و در سواحل گرمسیری رشد می کند لذا خرید نهال انار  از این نوع پیشنهاد نمی شود.

نهال انار یوتا اسویت
نهال انار یوتا اسویت

نهال انار یوتا اسویت نهالستان آرتین نهال  واریته این نوع از نهال بیشتر به رنگ نارنجی است، باید بدانید که در برخی از موارد هم گل های آن صورتی می شود.میوه به وجود آمده از این نهال بسیار شیرین می باشد و کیفیت آن هم مطلوب است.

نهال گردو ضیاءآباد
نهال گردو ضیاءآباد

نهال گردو ضیاءآباد  نهالستان آرتین نهال جزو ارقام زود بازده و پربار است. همانطور که از نامش پیداست، قد کوتاه است. سرعت رشد تاج آن کم است. و گسترش زیادی پیدا نمی کند. اما محصول فراوانی تولید می کند. باردهی آن در دو سالگی آغاز می شود.

نهال انار واندرفول
نهال انار واندرفول

نهال انار واندرفول  نهالستان آرتین نهال نهال انار واندرفول یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام انار در جهان می باشد. انار واندرفول پوست قرمز رنگی دارد و میوه های آن نیز به رنگ قرمز می باشند و بسیار آبدار و خوشمزه است.

نهال انار بی دانه
نهال انار بی دانه

نهال انار بی دانه نهالستان آرتین نهال در واقع نسبت به تمامی خاک ها مقاومت زیادی دارد و شما در انواع خاک ها می توانید آن را بکارید. اگر خاک شور و کم آب باشد این نهال مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و به همین دلیل شما می توانید آن را در انواع خاک ها بکارید.

نهال آلو اختری
نهال آلو اختری

نهال آلو اختری  نهالستان آرتین نهال زمان ورود میوه این نهال آلو به بازار در اواسط مرداد ماه است. تحمل خشکی برای این نهال کمی سخت است. بیشتر هوای معتدل و سردسیر مناسب این نوع نهال است .

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com