انگور بی دانه چیست؟

خرید نهال انگور  برای برای کسانی که دنبال درآمد تجاری بالا هستند،همیشه از گزینه های وسوسه انگیز بوده است.چرا هم در داخل کشور هم در خارج از کشور در همه حال شما مشتری با قیمت عالی خواهید داشت.اما به شرطی که آگاهانه و علمی به کاشت انگور بپردازید.اما چگونه؟!

 آرتین نهال

کارشناسان آرتین نهال، صمیمی و آگاه آماده کمک به شما در رفع تمامی نیازهای شما  برای رسیدن به درآمد تجاری بالا میباشد.

برای خرید نهال انگور،از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


خرید نهال انگور آرتین نهال
از پر فروش ترین نهال انگورها،درایران:نهال انگور مکیاج

خرید نهال انگور از آرتین نهال

از تاریخ ثبت شده قبل، انسان شیفته تولید انگور بوده است. همه انواع انگور عمر طولانی هستند و ممکن است تا 50 سال بیشتر میوه بدهند! تاک های انگور اگر به تنهایی رها شوند می توانند بیش از 50 فوت رشد کنند. انگور نسبت به حاصلخیزی خاک، pH و خشکی کاملاً متحمل است. انگور در اغلب مناطق معتدل دنیا به خوبی رشد می کند و حدود ۲۰ هزار نوع درخت انگور را می توان در مناطق مختلف دنیا دید.انگور خشک شده به عنوان کشمش در صنایع خشکبار استفاده می شود.

انگورها از نظر طراحی زیبا و در استفاده بسیار عالی هستند – کوچک و محکم، گرد و چاق، سایه های مختلف بنفش، قرمز و سبز. عالی برای خوردن، عالی برای تهیه مربا و ژله و، البته، جزء ستاره در ساخت شراب در سراسر جهان.

نهال انگور آرتین نهال

آیا میدانید:

 • کشور ما توانسته رتبه سه صادرات کشمش را به خود اختصاص دهد.
  به دست آوردن این رتبه تنها با صادر کردن ۷۰ درصد از کشمش های تولیدی کشورمان انجام گرفته.
 • این صادرات سالانه ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه را وارد کشور می کند.
 • در سال ۹۵ حدود ۲۵۰ هزار تن بوده است.
 • از این مقدار ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار تن به کشورهای قزاقستان، امارات، روسیه و اسپانیا صادر شده است.
 • البته معمولا نیاز خود کشورمان به کشمش بیشتر از ۴۰ یا ۵۰ تن نمی باشد.
 • دولت با روش جالبی از جمله دادن ۲۰۰ ریال پاداش برای صادرات هر کیلو کشمش به کشورهای دیگر توانسته صادرات این محصول را افزایش دهد.
 • همچنین به صادر کنندگان کشمش کمک کرده تا به ازای صادرات هرکیلو کشمش یک کیلو موز با تعرفه ۵ درصد را وارد کنند.

شما می توانید با صادر کردن کشمش و وارد کردن موز با تعرفه ارزان تر درآمدی چند برابر کسب کنید.

 

از پر فروش ترین نهال انگورها،درایران:نهال انگورموسکات

بوته‌های انگور به دو گروه اصلی تقسیم می‌شوند:

انگور خوشه‌ای و انگور موسکادین. سپس این گروه ها به زیر گروه هایی مانند انگورهای شرابی، انگورهای بی دانه یا انگورها تقسیم می شوند. این گروه شامل گزیده‌ای از گیاهان انگور بدون دانه و دانه‌دار از تاک‌های انگور خوشه‌ای و بی‌دانه، انگور انگور موسکادین و اسکوپرنونگ و تاک‌های انگور شرابی است.

تقریباً 71 درصد از تولید انگور جهان برای شراب، 27 درصد به عنوان میوه تازه و 2 درصد به عنوان میوه خشک استفاده می شود. بخشی از تولید انگور صرف تولید آب انگور می شود تا به عنوان شیرین کننده استفاده شود.

انگورها معمولاً فقط روی شاخه ها میوه می دهند. این یکی از اصول هرس رشد سال های گذشته است که شامل شاخه هایی است که در طول زمستان سخت و چوبی شده اند. این انگورها یا به صورت عصایی که 8 تا 15 جوانه را نگه می دارد یا به یک خار کوچکتر که 2 تا 3 جوانه را در خود نگه می دارد، هرس می شوند. برخی از کاربردهای انگور خام خوری، شراب، مربا، آب میوه، ژله، عصاره هسته انگور، کشمش، سرکه و روغن هسته انگور است.

نیاز آب و هوایی  کاشت انگور

عمر درخت انگور به طور متوسط75 تا 80 سال است. درخت انگور به 2 تا 3 ماه سرمای زمستانی نیاز دارد برای تامین این نیاز سرمایی دمایی بین 7 تا 10 درجه سانتیگراد به مدت 2 تا 3 ماه لازم است . انگور در برابر سرما مقاوم است و می تواند در زمستان تا 18- درجه سانتیگراد را تحمل کند ولی دمای پایین تر از این باعث خشک شدن شاخه ای انگور می شود.
ریزش باران در تابستان باعث پوسیدگی آن می شود به این ترتیب منطقه می بایست فاقد باران های تابستان به ویژه در ماه های خرداد ، تیر و مرداد باشد.

 آرتین نهال

از پر فروش ترین نهال انگورها،درایران:نهال انگوربلک ویلیام

چرا تولید کشمش درآمدزاست؟

اقتصادی بودن تولید به روش سنتی و خانگی، یکی از ویژگی های خاص کشمش است.

چون برای تولید آن از منابع طبیعی مانند باد و خورشید استفاده می شود.

حجم کم کشمش باعث می شود تا شما بتوانید با حداقل مکان کار خود را آغاز کنید. ضمنا بسته بندی آن راحت است.
همچنین به دلیل خشک بودن محصول، عمر انبار داری آن بسیار بالا است در نتیجه نگران فساد و هدر رفتن آن نیستید.

بدون مواد شیمیایی  وقتی انگور خود را از فروشگاه می‌خرید، راهی ندارید که بدانید با چه آفت‌کش‌ها یا سایر مواد شیمیایی در طول سفر به آشپزخانه‌تان درمان شده یا در معرض آن قرار گرفته‌اند. وقتی خودتان انگور می کارید، می توانید با دانستن اینکه میوه های شما کاملاً و کاملاً فاقد مواد شیمیایی هستند، آرامش خاطر داشته باشید. نه تنها این، شما این انگورها را از تاک های انگور خود پرورش دادید!

از پر فروش ترین نهال انگورها،درایران:نهال انگور شرابی شیراز

خرید انگور کاشت انگور
احساس موفقیت – هیچ چیز نمی تواند به اندازه کافی احساس خودکامگی ناشی از اینکه بتوانید درست بیرون از در خانه راه بروید و انگورهای خود را درست از درختان انگور خود بچینید، توضیح دهد. با چیدن انگور تازه از درخت انگور و خوردن آن، احساس رضایت عمیقی وجود دارد. به سرگرمی بپیوندید و امروز باغچه خانه خود را بکارید!


خرید نهال انگور از آرتین نهال،چرا؟

نهالستان آرتین نهال با مجوز رسمی از سازمان بذر و نهال کشور  و تحت نظارت وزارت جهاد کشاورزی با هدف توسعه کاشت انگور  فعالیت میکند . فروشگاه اینترنتی آرتین نهال امکان ارسال انواع نهال انگور به سراسر ایران را دارد.

در آرتین نهال ببینید:کاشت و پرورش نهال

مقالات مرتبط

ارسال نظر

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

 • میاندوآب ، کوی رابری 
 • 0440000000
 • 09141812003
 • artinnahal@gmail.com