درباره ما

مدیریت آرتین نهال
نهالستان آرتین نهال

تولید و تکثیر انواع نهال مثمر و غیر مثمر

نهالستان آرتین نهال به مدیریت فردین محمد زاده یکی از با سابقه ترین نهالستان های کشور، در میاندوآب قطب نهال کشور، قرار دارد . درباره ما خرید نهال انگور ،خرید نهال گردو خرید نهال بادام

ما  مجوز رسمی از سازمان بذر و نهال کشور  را داریم. همچنین وزارت جهاد کشاورزی نیز تایید کار ماست . ما تلاش می کنیم که نهال هایی با کارایی و سلامتی عالی را به شما ارائه کنیم. 

کشاورز عزیز و باغدار محترم ، می دانیم که کاشت یک نهال و تلاش برای به سرانجام رساندن آن سخت ، پر هزینه و   زمان بر است. همچنین شاهد بوده ایم که برخی سودجویان با  روش های گوناگون ارقام جعلی و بی کیفیت را به شما ارائه کرده اند. که در نهایت چندین سال زحمت و تلاش شما را به باد می دهند . 

چرا آرتین نهال انتخاب شماست ؟

ما در آرتین نهال  از جنس شما کشاورزان و باغداران هستیم. لذا  تلاش کرده ایم تا محصولات شناسنامه دار ، سالم و اصلاح شده را به شما عرضه کنیم . هر چند که این راه بسیار سخت و خسته کننده است. اما خنده و رضایت شما در هنگام برداشت اولین نوبرانه ها تا باردهی حداکثری نهال برای ما سرمایه ای بزرگ است.  که سختی و ناراحتی را از یادمان می برد. 

علاوه بر این کشاورزی و باغداری در دنیا به عنوان یک صنعت بزرگ روز به روز در حال پیشرفت است . 

نهال های پر بازده ، جدید و مناسب کشاورزی ایران هر روزه در مراکز تحقیقاتی در حال تولید هستند . ما افتخار داریم علاوه بر این که در این تحقیقات سهم داریم ، پیوسته محصولاتی جدید و اقتصادی را بیش از سایرین به شما معرفی کنیم. تا در نهایت زندگی شما به سمت پیشرفت و ارتقا حرکت کند . 

هر چند که در این راه کمبود ها و نواقصی نیز وجود دارد . اما شما با ارائه نظرات و انتقادات و صبر بر بهبود کار ها ما را راهنما خواهید بود . 

وب سایت آرتین نهال  به ویژه بخش درباره ما با هدف بهبود اطلاع رسانی  به شما طراحی شده است . امیدواریم با ارائه نظرات و دیدگاه در رابطه با مقالات و محصولات سایت ، ما را در اصلاح هرچه بیشتر آن ها کمک کنید . 

ما تلاش می کنیم تا با رشد و ارتقای بستر های  مجازی از جمله سایت و شبکه های اجتماعی  به شما برای دریافت اطلاعات صحیح و به روز کمک کنیم . 

همچنین شما می توانید با استفاده از ابزار های خرید آن لاین موجود در سایت  و یا ارتباط گیری از طریق تماس ، واتس آپ و اینستاگرام  از خدمات و تخفیف های ما بهره مند شوید . 

جهت ارتباط مستقیم با مدیریت از شبکه های اجتماعی درباره ما استفاده کنید.

جهت خرید انواع نهال  به ویژه خرید نهال گردو ، نهال بادام ،نهال انگور ،نهال پالونیا می توانید از شرایط پیش فروش نیز استفاده کنید . 

با تشکر مدیریت نهالستان آرتین نهال

آرتین نهال در آمار

0 +

مشتریان

0 +

نهال های فروخته شده

0 %

میزان رضایت

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com