سودآورترین میوه برای مناطق گرمسیر

سودآورترین میوه برای مناطق گرمسیر، کدامند؟قبل از کشت هر نوع درخت میوه ای باید به نیاز آب و هوایی آن توجه بسیاری کنید. درختانی وجود دارند که مقدار نیاز آن ها به آب کم بوده و در شرایط خشک‌سالی می‌توانند به رشد خود ادامه دهند و به هیچ وجه ریشه آن ها از بین نرود. این درختان را درخت میوه مناطق گرمسیر و مقاوم به کم‌ آبی می‌نامیم.

تولید محصولات کشاورزی و غذایی همواره یکی از سرمایه‌گذاری‌های مناسب برای افراد به شمار می‌آید، چرا که مصرف مواد‌غذایی قبل از هر موضوع دیگری برای افراد در اولویت است.

متاسفانه به علت تغییر آب و هوای کشور، اغلب مناطق با کم آبی و گرمسیری مواجه شده اند که از همین روی، پرورش نهال هایی که مقاومت مناسبی در این آب و هوا از خود نشان دهند بسیار مهم می باشد.ما در این مقاله به معرفی کامل نهال مثمر ثمر که نهال بادام می باشد می پردازیم، لطفا تا انتهای این متن همراه ما باشید.

سود آورترین میوه ها برای مناطق گرمسیر

چرا نهال بادام مناسب مناطق گرمسیر می باشد:

از سودآورترین میوه ها ،درخت بادام است که درختی بسیار مقاوم ابتدا در برابر بیماری و آفات می باشد، ثانیا بسیار مقاومت مناسبی در برابر گرما و خشکسالی دارد. از نهال بادام می توانید به عنوان نهالی بسیار پر سود یاد نمایید. زیرا در بازار آجیل کشور قیمت تمام شده ی مناسبی دارد و مناسب امر صادرات هم می باشد. در وصف سود دهی درخت بادام همین یک جمله بس که با خرید نهال بادام می توانید سلطان بازار آجیل کشور شوید.

بهترین زمان کاشت نهال

انتخاب رقمی مناسب جهت احداث باغ بادام:

نهال بادام گونه های متفاوتی دارد که آشنایی با هر رقم آن می تواند شما را در انتخاب رقمی مناسب یاری نمایید. چالشی که در امر پرورش باغ بادام اغلب باغداران با آن مواجه می شوند، بحث خرید نهال بادام مناسب منطقه ی جغرافیایشان می باشد زیرا در اغلب مناطق گرمسیر با آنکه تابستان های گرمی دارد، اما در بهار اغلب دچار سرمای ناگهانی می شود که این امر موجب هدر رفت شکوفه و گل های درختان بادام می شود که در نهایت باردهی یک سال درخت از بین خواهد رفت.

سودآورترین میوه برای مناطق گرمسیر

  • نهال بادام دیرگل آذر: یکی از پربار ترین و محبوب ترین گونه های بادام می باشد که از ارقام دیرگل بازار بادام می باشد. درخت بالغ این نژاد بیش از 30 کیلوگرم باردهی خواهد داشت.
  • نهال بادام مامایی: از نژاد های محبوب نهال بادام می باشد که اغلب کشاورزان قدیمی ایرانی از این نژاد استقبال می کنند. این نژاد باردهی مناسبی دارد و از پنجمین سال به باردهی بسیار مناسبی می رسد.
  • نهال بادام تونو: این شما و این نهال بادامی استثنایی! حال شاید برای شما این سوال پیش آید چرا استتثنایی؟! باید خدمت شریفان عرض کنم زیرا این نهال از گونه های خودگرد افشان بادام می باشد، این به آن معنا می باشد که نیاز به کاشت رقم گردافشان در کنار این درخت بادام بر خلاف ارقام دیگر نمی باشد.

در آرتین نهال ببینید:پیشگیری از سرما زدگی باغات


برای مشاوره رایگان سودآور ترین میوه برای مناطق سردسیر،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260

مقالات مرتبط

ارسال نظر

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com