نهال سیب خونی
نهال سیب خونی

نهال سیب خونی نهالستان آرتین نهال بعد از بریده شدن به وسیله چاقو و قرار گرفتن در مجاورت هوا دچار لکه های قهوه ای و سیاه نمی شود این ویژگی از مزیت های این نوع سیب می باشد. امروزه مراحل تولید و تکثیر نهال سیب توسرخ را از طریق پیوند انجام می دهند. سیب خونی از سیب های زودرس می باشد.

نهال سیب گالا
نهال سیب گالا

نهال سیب گالا  نهالستان آرتین نهال شیرین و معطر هستند و می‌توان آنها را به سالاد و یا غذا اضافه کرد و بویژه برای درست کردن پوره مناسب هستند.

نهال سیب دو رنگ
نهال سیب دو رنگ

نهال سیب دو رنگ نهالستان آرتین نهال از فرانسه سرچشمه می‌گیرد و از این کشور به دیگر کشورهای جهان صادر شده است. رنگ به شدت زیبای میوه این نهال باعث شده است تا از محبوبیت نسبتا زیادی در بازار برخوردار باشد و مشتریان تقریبا پر تعدادی برای خرید سیب دورنگ فرانسوی اقدام کنند.

نهال سیب پنج پر
نهال سیب پنج پر

نهال سیب پنج پر نهالستان آرتین نهال دارای میوه سیب خوش‌طعم به رنگ قرمز و سایز متوسط رو به درشت است.این نهال سیب مناسب مناطق کوهستانی و معتدل متمایل به سردسیر است.

نهال سیب زرد لبنان
نهال سیب زرد لبنان

نهال سیب زرد لبنان نهالستان آرتین نهال عطر خاص سیب لبنانی باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. و میزان معطر بودن سیب به محل پرورش درختش بستگی دارد . در صورتی که در آب و هوای خنک پرورش یابد مقدار اسیدیته بیشتر و درنتیجه عطر زیادی خواهد داشت. ولی در مناطق گرم عطر ملایمتری دارد .

نهال سیب گلاب
نهال سیب گلاب

نهال سیب گلاب نهالستان آرتین نهال یکی از انواع گونه های نهال سیب می باشد که به دلیل طعم و بوی بسیار خوبی که دارد از استقبال خوبی برخوردار می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com