نهال شلیل کیوتا
نهال شلیل کیوتا

نهال شلیل کیوتا  نهالستان آرتین نهال یک درخت میوه با قدرت بالا با بهره وری بالای برخوردار است. میوه ای خوشمزه ومعطر دارد.این میوه در اخرای تابستان میرسد . و برای سرمای بهاره مقاومت خیلی بهتری دارد .

نهال شلیل رفعتی
نهال شلیل رفعتی

نهال شلیل رفعتی  نهالستان آرتین نهال یکی از نهال های پیوندی تولید شده در ایران میباشد عمر این نهال شلیل رفعتی 12 سال میباشد میوه این نوع شلیل در اواخر تیرماه به عمل می آید اینو نوع شلیل نیمه متحمل در خشکی میباشد نهال شلیل رفعتی در مقابل سرما 30 الی 25 درجه مقاوم میباشد

نهال شلیل ردگلد (مغان)
نهال شلیل ردگلد (مغان)

نهال شلیل ردگلد (مغان)  نهالستان آرتین نهال  در آب و هوای گرم رشد خوبی دارد به طوری که سرمای زیاد و طولانی به جوانه و شاخه های آن آسیب وارد می کند. نهال شلیل مغان در برابر گرمای تابستان مقاومت بالایی دارد.

نهال شلیل انجیری
نهال شلیل انجیری

نهال شلیل انجیری  نهالستان آرتین نهال یکی از ارقام سودمند محسوب می شود زیرا میوه دهی بسیار زیادی دارد. تولید این نوع شلیل از ایران شروع شده است. میوه درخت  در روز های پایانی مرداد ماه قابل برداشت می شود.

نهال شلیل شمس 
نهال شلیل شمس

نهال شلیل شمس نهالستان آرتین نهال رقمی با رشد متوسط و نسیتا پربازده است. این نوع از شلیل شمس دیررس بوده و محصول دهی و برداشت آن در اواخر تیر ماه صورت می گیرد.

نهال شلیل سان گلد
نهال شلیل سان گلد

نهال شلیل سان گلد نهالستان آرتین نهال بومی آمریکا بوده،اما امروزه در بیشتر کشور ها کشت می شود. رنگ قرمز با زمینه زرد دارد و به لحاظ تحمل سرمایی تقریبا مقاوم می باشد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com