نهال آلبالو مورلو
تومان43.000

نهال آلبالو مورلو نهالستان آرتین نهال ، این گونه‌های پربار فرانسوی، پس از ورود به ایران طرفداران زیادی را جلب خود کرده و بازار فروش نهال آلبالو خوشه ای مورلو رونق خوبی در ایران داشته و دارد.  برای خرید نهال آلبالو مورلو میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلبالو مورلو نهالستان آرتین نهال ، این گونه‌های پربار فرانسوی، پس از ورود به ایران طرفداران زیادی را جلب خود کرده و بازار فروش نهال آلبالو خوشه ای مورلو رونق خوبی در ایران داشته و دارد.  برای خرید نهال آلبالو مورلو میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال آلبالو مورلو

قبل از هرچیزی خوب است بدانید که رعایت مناطق هوایی برای کاشت هر نهال میوه از الزامات است و آب و هوا نقش بی بدیلی در رشد یک نهال میوه دارد؛ باید دانست که بهترین مناطق برای رشد نهال آلبالو مورلو، مناطق سردسیر است.

گفته می‌شود که طعم آلبالوی مورلو کمی رو به تلخی است و شاید دلیل استفاده بالای آن در صنایع تولید کمپوت و مربا همین نکته باشد. این نهال آلبالو پربار است و نسبت به سایر نهال‌های آلبالو بازدهی سریع‌تری دارد؛ این موضوع بستگی به سطح مراقبت و نگهداری باغدار نیز بستگی دارد.

خاک

در بحث کاشت این نهال آلبالو باید گفت که بهترین خاک برای کاشت انواع درخت آلبالو خاک لومی رسی است؛ در این خاک مواد معدنی کافی وجود دارد و این باعث بهینه شدن رشد نهال می‌شود.

نهال آلبالو اوبلا سینکا

هرس

در مورد نکات نگهداری و مراحل داشت این نهال نیز باید به روند هرس شدن آن اشاره کرد؛ باید بدانید که هرس درخت خوشه ای مورلو به بار نشسته لازم نیست و هرس فقط به شاخه‌های شکسته یا بیمار اختصاص دارد.

نیاز سرمایی

یک نهال میوه برای پایان دادن به خواب زمستانه، به حد مشخصی سرما نیاز دارد و این سرما برای رشد و گلدهی به موقع نهال، مطلبی قابل توجه است.

عمر اقتصادی

اگر از این درخت آلبالو به خوبی مراقبت شود و وضعیت خاک و آب و هوای منطقه‌ی کاشت نیز مساعد باشد، این نهال تا حدود 30 سال نیز عمر اقتصادی خواهد داشت.

وزن میوه

وزن میوه‌ی نهال آلبالو مورلو، به صورت حدودی می‌توان گفت که 5 گرم می‌باشد.

مقاومت در برابر آفات

خوب است بدانید که برای از بین بردن آفات درخت آلبالو سموم متفاوتی وجود دارد؛ عموماً کود هربان 150 گرمی یا کودهای دامی جهت استفاده در نهال‌های آلبالو استفاده می‌شوند.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار

از نکاتی که می‌تواند رغبت به خرید نهال آلبالو خوشه ای را افزایش دهد، میزان باردهی این نهال است. گفته می‌شود که این نهال به طور متوسط در هر هکتار20 الی 25 تن باردهی دارد. البته این میزان به کیفیت داشت و نگهداری صحیح از محصول نیز بستگی دارد.

شروع محصول دهی

در شرایط مناسب و خاک خوب، نهال آلبالو خوشه ای باردهی خود را طی سال سوم آغاز خواهد کرد.

قدرت رشد درخت

این نهال آلبالو سرعت رشد خوبی دارد و جالب است بدانید که میوه‌های آن به نسبت زودتر از باقی نهال‌های آلبالو به بار می‌نشینند.

رقم گرده افشان

رقم گرده افشان در واقع نهالی است که طبق فواصل معینی در لا به لای درختان نهالستان کاشته می‌شود تا در باروری آن‌ها کمک کند. نهال آلبالو خوشه ای مورلو از طریق پایه آلبالو تلخ بارور می‌شود.

پایه نهال آلبالو خوشه ای

همانطور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، ازدیاد این نهال فرانسوی با آلبالو تلخ به سرانجام می‌رسد.

زمان گلدهی

زمان و موعد گلدهی نهال خوشه ای مورلو نیمه دوم فروردین است. موعد برداشت آلبالو از این نهال نیز هفته آخر خرداد ماه فرا می‌رسد.

مدت ابیاری

خوب است بدانید که چهار نوع آبیاری نهال داریم:

  •  غرقابی
  •   فارویی
  •  بارانی
  •  قطره ای

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

سال باردهی

نوع تکثیر

,

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلبالو مورلو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com