نهال آلبالو مورنسی

نهال آلبالو مورنسی نهالستان آرتین نهال برای تولید آن از شیوه پیوند استفاده نموده اند. میوه های این نهال زودرس می باشد که پوست و آبمیوه آن هم قرمز است. این نهال رشد زیادی دارند و بعد از اینکه آن را کاشتید در سال دوم روی شاخه های آن که سیخک مانند است میوه های زیادی می دهد.برای خرید نهال آلبالو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.برای کسب اطلاعات و  بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلبالو مورنسی نهالستان آرتین نهال برای تولید آن از شیوه پیوند استفاده نموده اند. میوه های این نهال زودرس می باشد که پوست و آبمیوه آن هم قرمز است. این نهال رشد زیادی دارند و بعد از اینکه آن را کاشتید در سال دوم روی شاخه های آن که سیخک مانند است میوه های زیادی می دهد.برای خرید نهال آلبالو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات و  بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال آلبالو مورنسی

  • نام دیگر این نمونه از نهال آلبالو ، هانگرین منتور می باشد که در مجارستان آن را تولید کرده اند.
  • برای تولید آن از شیوه پیوند استفاده نموده اند. میوه های این نهال زودرس می باشد که پوست و آبمیوه آن هم قرمز است.
  • این نهال رشد زیادی دارند و بعد از اینکه آن را کاشتید در سال دوم روی شاخه های آن که سیخک مانند است میوه های زیادی می دهد.
  • گلدهی این نهال البالو زودتر از نهال های دیگر می باشد.

میوه و گل

خاستگاه رقم مونت مورنسی کشور فرانسه است. رنگ میوه این رقم قرمز روشن است. که شکل درشت گرد و دم کوتاهی دارد. زمان گلدهی مونت مورنسی نیمه دوم فروردین و زمان برداشت میوه آن اواخر خرداد ماه است. گل آلبالو مونت مورنسی دارای ۵ گلبرگ و ۵ کاسبرگ و پرچم و مادگی است. و خودش خودش را تلقیح می کند و حتی گرده افشانی اینگیاه می تواند گیلاس را هم تلقیح کند.

درخت آلبالو معمولا هرس نمی شود مگر شاخه ای بیمار باشد یا شکسته باشد. معمولا میوه در شاخه های یک ساله رشد می کند .و هرچه از عمر درخت می گذرد میوه دهی آن کم می شود .


شرایط محیطی:

نیاز سرمایی آلبالو بین ۶۰۰-۱۶۰۰ ساعت زیر ۷ درجه سانتیگراد می باشد. تابستان های خشک و خنک برای این درخت مناسب است. مقاومت به سرما در حد سیب است. مقاومت این درخت به گرما و سرما زیاد است. اما کاشت آن در مناطق خیلی گرم بدلیل تامین نشدن نیاز سرمایی و یا آسیب به میوه ممکن نیست.ريشه آلبالو در برایر خاک مرطوب نسیت به گیلاس دارای مقاومت بیشتری است و ريشه آلبالو سطحی و تا حداکثر عمق ۵/۱ متر گسترش می یابد.

نهال گیلاس دل مونت

نیاز آبیاری:

نهال آلبالو مونت مورنسی را بهتر است زمانی که سطح خاک خشک شد آبیاری کرد. که در طی فصل تابستان حدود ۳-۲ مرتبه آبیاری در طی هفته لازم می باشد. اما درختان بالغ و بزرگ را می توان یک بار در درخت انجام شود. نهال آلبالو یه آبیاری غرقابی حساس است و بهتر است از روشهای دیگر آبیاری استفاده شود.

فواصل کاشت و چالگود:

فاصله کاشت آلبالو مونت مورنسی ۳*۵ و یا ۵*۵ است. زمان انتقال نهال به زمین اصلی از پاییز و پس از ریزش برگها آغاز و تا قبل از یاز شدن شکوفه ها در بهار ادامه دارد. درخت آلبالو معمولاً در خزانه دارای شاخه های جانبی است که در موقع کاشت باید این شاخه های جانبی را قطع کرد. آلبالو معمولاً سربرداری نمی شود. و پس از سال دوم ۵-۶ شاخه در اطراف ساقه اصلی حقظ و بقیه حذف میگردد.
عمق چالگود نهال آلبالو مونت مورنسی بهتر است از ۱6 سانتیمتر تا یک متر باشد که ريشه نهال به آسانی روند رشدی خود را در پیش گیرد.
از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلبالو مورنسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com