نهال آلو آنجلا
تومان33.000

نهال آلو آنجلا  نهالستان آرتین نهال کی از ارقام اقتصادی می باشد .که در سودآوری و بهره وری اقتصادی نقش مهمی دارد.برای اشنایی با نحوه کاشت نهال آلو ،کود دهی و یا آبیاری نهال آلو میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیریدبرای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو آنجلا از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلو آنجلا  نهالستان آرتین نهال  از ارقام اقتصادی می باشد نهال آلو آنجلا بومی کشور ژاپن می باشد جزوه نهال خارجی با کیفیت میباشد. مانی که باغداران نهال های بالغ دو ساله را برای کاشت انتخاب می کنند و با روش های اصولی در صدد پرورش نهال های کم سن و سال هستند خیلی زود می توانند به سود دهی برسند..برای اشنایی با نحوه کاشت نهال آلو ،کود دهی و یا آبیاری نهال آلو میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو آنجلا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال آلو آنجلا

یکی از با کیفیت ترین ارقام نهال آلو در مقایسه با دیگر انواع می باشد. به سود آوری اقتصادی کمک خواهد کرد.با ما همراه باشید تا به مشخصات و ویژگی های نهال آلو اشاره کنیم. این نهال؛ نه محدودیت کاشت دارد و نه منحصر به یک گونه خاص است .بلکه گستردگی و دامنه جغرافیایی آلو خصوصا در ایران بسیار زیاد است. همچنین تنوع نژادی آلو نیز بر اساس عملکرد و ویژگی هایی که دارد مختلف است. در میان چنین تنوعی می توان به نهال الو آنجلا اشاره نمود. که این رقم به دلیل تفاوت در طعم و خواص بالایی که دارد مورد استقبال باغداران زیادی قرار گرفته است.

کاشت آلو آنجلا

در ایران نیز کشت می شود. و یکی از ارقام اقتصادی می باشد .که در سودآوری و بهره وری اقتصادی نقش مهمی دارد. زیرا زمانی که باغداران نهال های بالغ دو ساله را برای کاشت انتخاب می کنند و با روش های اصولی در صدد پرورش نهال های کم سن و سال هستند خیلی زود می توانند به سود دهی برسند. زیرا نهال آلو انجلا یکی از گونه های اقتصادی می باشد و باردهی نسبتا خوبی دارد.

پرورش درخت الو آنجلا محدودیت خاص و پیچیدگی ندارد.اما آنچه مهم است توجه به نوع نژادی است که انتخاب می شود. و پاسخ به این سوال که آیا با شرایط اقلیمی منطقه سازگاری دارد یا خیر. پس حتما میزان سرمای زمستان و ویژگی های نهال را در نظر بگیرید. تا در نهایت نهالی را انتخاب کنید که علاوه بر عملکرد مناسب سازگاری مطلوبی هم داشته باشد.

این نهال آلو به لحاظ مقاومت به سرما و خشکی در دسته ارقام نیمه متحمل قرار میگیرد. و سرما را تا حد متوسط تحمل می کند. اما مناطقی که بهار و زمستان های بسیار سردسیری دارد برای این رقم مناسب نیست .چرا که ریشه ها دچار آسیب شدید می شود .و جوانه ها امکان رشد پیدا نمی کنند .به همین دلیل است که توصیه می شود باغداران حتما به مسئله آب و هوا  توجه داشته باشند.

همچنین در اینجا میتوانید به زبان انگلیسی بیشتر بخوانید .

خصوصیات و ویژگی ها

نهال آلو آنجلا بومی کشور ژاپن می باشد .و یکی از میوه های اقتصادی و با کیفیت است که بسیار مورد استقبال خریداران قرار میگیرد مناسب ترین رقم برای مناطق معتدل و نیمه سردسیر است. که در این مناطق عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت. این رقم خیلی با دیگر انواع آلو به لحاظ رشد شاخ و برگ تفاوت چندانی ندارد. تنها تفاوت این رقم نوع میوه آن می باشد.

از میوه های آبدار و خوشمزه است. که تقریبا دیر تر از دیگر انواع برداشت و روانه بازار می شود،میوه نهال آلو انجلا؛ تقریبا متوسط و گرد می باشد.رنگ آن بنفش مایل به سیاه است .و کیفیت خیلی خوبی دارد.  این رقم بیشتر برای تازه خوری مناسب است .مصرف آن برای سلامتی بسیار تاثیر گذار است.در کل  کارشناسان تغذیه خصوصا کارشناسان طب سنتی توصیه دارند افراد مصرف آلو را در سبد رژیم غذایی خود قرار دهند. چرا که مصرف میوه های تازه در درمان و جلوگیری از برخی بیماری ها تاثیر گذار است.

این میوه تقریبا بافت سفتی دارد .و بسیار خوش طعم و دلپذیر است،آلو آنجلا؛ یک میوه هسته دار است که هسته از میوه جدا میباشد.آلو آنجلا را به لحاظ کیفیت و عملکرد یکی از بهترین ارقام آلو در مقایسه با دیگر انواع می دانند که بازار پسند بوده و فروش خوبی دارد.

یکی از ویژگی های بارز این رقم نهال الو انجلا در مقایسه با ارقام دیگر مقاومت آن در برابر ضربه و قدرت ماندگاری بالای آن می باشد. به طوری که می توان آن را به مدت 8 ماه در انبار یا سردخانه نگهداری نمود .بدون آنکه چیزی از خاصیت و کیفیت آن کم شود.در واقع این ویژگی باعث شده این رقم تا چندین ماه بعد از برداشت نیز در بازار موجود باشد.

همچنین در سایت gardeningknowhow میتوانید بیشتر به زبان انگلیسی در رابطه با درختان الو بخوانید .

کاشت نهال آلو

نیاز های اکولوژی درخت آلو آنجلا عبارتند از دما،خاک مناسب،آبیاری و هرس که باید مورد توجه واقع شود. خاک  و زمین مناسب از دیگر عوامل بیشتر اهمیت دارد .زیرا این خاک است که بستر رشد نهال آلو را فراهم می کند .چنانچه خاک منطقه کاشت به لحاظ بازدهی عملکرد خوبی ندارد و حاصلخیز نیست می توان قبل از کاشت نهال از کود حیوانی استفاده کرد. سپس زمین را به خوبی شخم کرد تا کود حیوانی با خاک آغشته شود. سپس برای کاشت نهال اقدام کرد. لازم به ذکر است که در خصوص خاک می توان اشاره کرد  برای کاشت نهال،خاک های شنی برای نهال آلو آنجلا؛ مناسب است زیرا رطوبت را نگه نمی دارد.

باغداران معمولا روش مربعی را برای کاشت نهال انتخاب می کنند.درخت آلو نیاز به گودال های عمیق ندارد اما باید عمق مناسب رعایت شود. همچنین به منظور رشد مطلوب نهال باید فاصله مناسب بین نهال ها نیز به خوبی رعایت شود. معمولا مناسب ترین فاصله برای درختان آلو 5 تا 7 متر می باشد. آبیاری  در فصل گرما می تواند هفته ای انجام شود .به طوری که هر هفته 10 لیتر آب می توان به نهال داد. و این میزان در سالهای ابتدایی کاشت نهال بیشتر اهمیت دارد که بعد از گذشت چندین سال می توانید این میزان را کاهش دهید.

هرس آلو آنجلا و در کل دیگر نهال ها یک نیاز است. تا درخت راحت تر تنفس کند. و شاخه های اضافی آن جای خود را به شاخه ها و جوانه های جدید تر بدهند.


برداشت آلو آنجلا؛ همانطور که گفته شد دیر تر از دیگر انواع می باشد. و اوایل مهر قابل برداشت بوده و روانه بازار می شود. البته این رقم قدرت ماندگاری بالایی هم دارد. و میتوان آن را در سردخانه به مدت طولانی نگهداری نمود.

برداشت محصول با کیفیت مستلزم رعایت نکات مهم از زمان کاشت تا برداشت است.لازم به ذکر است که عمر مفید درخت آلو آنجلا؛ تا 25 سال می باشد و از سال دوم کاشت آغاز به باردهی می کند. و از سال ششم نیز باردهی اقتصادی آن آغاز می شود.  باید مدت طولانی از نور آفتاب تغذیه کند. تا آلو به تکامل برسد زود برداشت نمودن آلو از کیفیت میوه می کاهد.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلو آنجلا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com