نهال آلو آگرین گیج

نهال آلو آگرین گیج  نهالستان آرتین نهال عمر این درخت الو بسیار زیاد می باشد و طعم آن هم شیرین است. این نهال زادگاه اصلی اش کشور بلژیک بوده و نیاز سرمایی آن هم برای رشد باید تامین گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو آگرین گیج  از نهالستان آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلو آگرین گیج  نهالستان آرتین نهال عمر این درخت الو بسیار زیاد می باشد و طعم آن هم شیرین است. این نهال زادگاه اصلی اش کشور بلژیک بوده و نیاز سرمایی آن هم برای رشد باید تامین گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو آگرین گیج به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال آلو آگرین گیج

  • عمر این درخت الو بسیار زیاد می باشد و طعم آن هم شیرین است.
  • این نهال زادگاه اصلی اش کشور بلژیک بوده و نیاز سرمایی آن هم برای رشد باید تامین گردد.
  • بیماری های این نهال از متوسط تا زیاد است که شما باید به خوبی از آن نگهداری کنید.
  • دقت داشته باشید که این رقم نهال از جمله نهال های خود بارور می باشد.

آب و هوا

آلو در طیف گسترده ای از آب و هوایی با یک گونه تقریبا برای هر منطقه رشد می کنند. اجتناب از کاشت در مناطق پست که در آن سرما ممکن است قرار بگیرد، و به درختان شما آسیب برساند. در صورت امکان، پیدا کردن موقعیت پناهگاه، مانند یک نقطه در سمت جنوب یا رو به غرب دور از وزش باد. که به درخت در میوه دهی کمک خواهد کرد.

نوع خاک و بافت

آلو بهترین رشد را در بافت لوم ریز بافت و خاک لوم شنی دارد. این شرایط درتولید درختان و محصولات سالم قابل توجه است. اما دانشگاه کالیفرنیا اشاره می کند. که درختان آلو می توانند در در طیف گسترده ای از انواع خاک و بافت اعم از شن تا رس رشد کنند. در صورت امکان اجتناب از کاشت در خاک با مقدار رس بالا، برای اینکه این نوع خاک می تواند مشکلات زهکشی را بوجود بیاورد. درختان آلو بهترین رشد را در خاک اسیدی تا خنثی، با PH مابین ۵٫۰ و ۶٫۵ دارند. و به ندرت در خاک قلیایی عملکرد خوبی نشان می دهند. اگر شما خاک قلیایی دارید، می توانید pH را با ترکیب گوگرد و یا کود حاوی سولفات آمونیوم قبل از کاشت کاهش دهید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلو آگرین گیج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com