نهال آلو بلوفای

نهال آلو بلوفای  نهالستان آرتین نهال دارای رشد میان رس بوده و برای رشد هم به گرده زا نیاز دارد. اندازه میوه های آن درشت و رنگ پوست آبی و گوشت زرد دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو بلوفای از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلو بلوفای  نهالستان آرتین نهال دارای رشد میان رس بوده و برای رشد هم به گرده زا نیاز دارد. اندازه میوه های آن درشت و رنگ پوست آبی و گوشت زرد دارد.برای آشنایی و یا خرید انواع آلو ،مشاوره کاشت نهال آلو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو بلوفای به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال آلو بلوفای

  • نیاز آبی این نوع از نهال بسیار مهم است و باید به آن توجه زیادی داشته باشید.
  • این نهال از جمله بهترین نهال های آلو اروپایی است.
  • رشد آن میان رس بوده و برای رشد هم به گرده زا نیاز دارد.
  • اندازه میوه های آن درشت و رنگ پوست آبی و گوشت زرد دارد.

کاشت درختان آلو

در زمان کاشت یادتان باشد که هوای سرد سنگین تر از هوای گرم است و در ته دره ته نشین می‌شود و در نتیجه کاشت درختانی که به سرمای دیررس بهاره حساس هستند در ته دره‌ها خطرناک است. در مناطق شیب دار درختان باد شکن باید در بالای تپه ها کاشته شوند جایی که مانع نفوذ جریان هوای سرد به داخل دره شوند و نباید در پایین باغ باشد جایی که هوای سرد در حال خارج شدن از باغ است.

کاشت درختان باد شکن در مناطقی که باد شدید دارند کاشته شوند.

تاریخ کاشت نهال آلو

بهترین زمان کاشت درختان آلو و همه درختان خزان دار زمانی است که گیاه هنوز خواب است. از پاییز تا قبل از بیدار شدن جوانه‌ها در اسفند. وقتی درختان از نهالستان به باغ منتقل می‌شوند ریشه‌ها باید با موادی مانند خورده چوب مرطوب پوشانده شوند تا ریشه‎‌ها خشک نشوند. عمق گودال های کاشت هم اندازه عمق گودالی که در نهالستان کاشته شده بودند احداث شود.

اگر از قبل اقدامات لازم برای آماده سازی زمین انجام نشده بود گودال باید به طول و عرض 1 در 1 و عمق 80 سانتی‌متر احداث شود. با توجه به نتایج آنالیز خاک در کف گودال باید ترکیبی  از کودهای فسفره، پتاسه و کودهای میکرو ریخته شود و با خاک سطحی مخلوط شود ولی ریشه‌ها نباید با کودهای اضافه شده در تماس باشند چون باعث سوختگی نوک ریشه‌ها می‌شوند. درختان باید طوری کاشته شوند که محل پیوند 5 تا 10 سانتی‌متر بالاتر از سطح خاک قرار بگیرند. بعد از کاشت خاک اطراف ریشه فشرده شده و درختان آبیاری شوند. البته یادتان باشد خیلی هم فشرده نکنید که باعث خفگی ریشه درخت شود.

بعد از کاشتن نهال باید شاخه مرکزی هدایتگر هرس شود، حدود 20 تا 30 سانتی‌متر بالاتر از محل پیوند یا 70 سانتی متر بالاتر از سطح خاک باید بریده شود. با توجه به نوع سیستم تربیت درختان هر درخت باید بین 3 تا 4 شاخه داشته باشد.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلو بلوفای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com