نهال آلو بوربانک

نهال آلو بوربانک  نهالستان آرتین نهال میوه ای سبز با گونه­ های قرمزو  با طعمی شیرین و با ته مایه­ای ترشی دارد. این آلو به صورت تازه یا کمپوت شده مصرف می­ شود و به مدت ۲ ماه قابل نگهداری در انبار است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو بوربانک از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلو بوربانک  نهالستان آرتین نهال میوه ای سبز با گونه­ های قرمزو  با طعمی شیرین و با ته مایه­ای ترشی دارد. این آلو به صورت تازه یا کمپوت شده مصرف می­ شود و به مدت ۲ ماه قابل نگهداری در انبار است.برای آشنایی و یا خرید انواع نهال آلو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو بوربانک به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال آلو بوربانک

 • مبدا این نوع از نهال آلو اروپا می باشد .
 • از سال سوم به بعد کاشت میوه دهی آن آغاز می گردد.
 • در اوایل مرداد ماه می توانید محصول آن را برداشت کنید .
 • دقت داشته باشید که عمر اقتصادی آن 25 سال است.
 • پایه این نهال الو را از آلوچه وحشی گذاشته اند که در برابر خشکی مقاومت معمولی  دارد.
 • سرما را بیشتر از 35 درجه نمی تواند تحمل کند و با فاصله 3 در 4 بهتر است آنها را بکارید.
 • آنها به 10 لیتر آب در یک هفته نیاز دارند و طعم میوه های آن هم شیرین و مایل به ترش است.
 • میوه این درخت، سبز با گونه­های قرمز، با طعمی شیرین و با ته مایه­ای ترشی است.
 • این آلو به صورت تازه یا کمپوت شده مصرف می­ شود و به مدت ۲ ماه قابل نگهداری در انبار است.

دما

درختان آلو به دماهای پایین در طول زمستان برای برطرف شدن نیاز سرمایی و رفع خواب زمستانه خود نیاز دارند. مرحله خواب زمستانی یک مرحله تماملی در درختان است. که هر سال اتفاق می‌افتد، در طی آن درخت شرایط نامطلوب زمستان را می‌گذراند.

با رسیدن دماهای پایین در پاییز درختان کم کم برای شرایط خواب زمستان آماده می‌شود. کمترین دمایی که در دوران خواب می‌تواند تحمل کند بین 2.5 تا 12.5 درجه سانتی‌گراد به مدت 850 تا 1000 ساعت است. درختان تا زمانی که نیاز سرمایی کافی دریافت نکنند در این حالت باقی می مانند. و تا زمانی که با هوای گرم بهار مواجه نشوند جوانه نمی‎‌زنند. همچنین باید بدانیم برخورد سرمای دیررس بهاره باعث از بین رفتن جوانه‌ها و میوه‌ها می‌شود.

اگر نیاز سرمایی این درخت به مقدار کافی برطرف نشود گلها در طول بهار همزمان باز نشده و ممکن است ریزش کنند.ارقام مختلف آلوها نیازهای سرمایی متفاوتی دارند. و هر کدام در منطقه خاصی قابل کشت هستند. بارش باران و باد شدید در زمان گلدهی باعث عدم گرده افشانی کافی و عدم تشکیل میوه می‌شود.

نیازهای خاکی

در دامنه وسیعی از خاکها قابل کشت هستند و خاک ترجیحا باید عمیق و حداقل 600 میلی متر ، با زهکشی کافی، از شنی تا شنی لومی تا شنی، لومی و ورسی می‌تواند رشد کند. آلوها نسبت به سایر هسته داران خاکهای سنگین و آبدار را  بیشتر تحمل می‌کنند. pH قابل تحمل برای این درخت 5.5 تا 6.5 است. در مناطقی که خاک دارای نماند ریشه است کشت نشود. حتما پروفیل خاک مشاهده شود و هر گونه سخت کفه یا لایه رسی که مانع نفوذ آب یا رشد ریشه می‌شوند از بین بروند.

تکثیر درختان آلو

درختان آلو بوسیله بذر تکثیر نمی‌شوند. جوانه درختان مناسب روی پایه‌های سازگار پیوند زده می‌شود.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلو بوربانک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

 • میاندوآب ، کوی رابری 
 • 0440000000
 • 09141812003
 • artinnahal@gmail.com