نهال آلو تو سرخ
تومان35.000

نهال آلو تو سرخ نهالستان آرتین نهال میوه ای به رنگ قرمز تند یا بنفش دارد.  در مهر ماه می توان شاهد رسیدن این میوه بود. سرمای 35 تا 40 درجه برای  نهال آلو تو سرخ قابل تحمل است و  نهال آلو تو سرخ در برابر سرما بسیار مقاوم می باشد.برای اطلاع از  قیمت انواع نهال آلو با کارشناسان ما تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو تو سرخ به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلو تو سرخ نهالستان آرتین نهال میوه ای به رنگ قرمز تند یا بنفش دارد.  در مهر ماه می توان شاهد رسیدن این میوه بود. سرمای 35 تا 40 درجه برای  نهال آلو تو سرخ قابل تحمل است و  نهال آلو تو سرخ در برابر سرما بسیار مقاوم می باشد.برای اطلاع از  قیمت انواع نهال آلو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو تو سرخ به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی آلو تو سرخ

رنگ میوه  نهال آلو خونی به رنگ قرمز تند یا بنفش است.  در مهر ماه می توان شاهد رسیدن این میوه بود. سرمای 35 تا 40 درجه برای  نهال آلو تو سرخ قابل تحمل است. در برابر سرما بسیار مقاوم می باشد. پایه نهال آلو خونی ، گوجه سبز و یکی از ارقام نهال آلو می باشد.

برداشت میوه این نهال آلو می تواند در اواخر شهریور ماه هم انجام گیرد. و این برداشت منحصر به مهرماه نمی باشد. نهال آلو از تیره گلسرخیان می باشد. و شامل آلو زرد و آلوچه و آلو سبز و قرمز می شود. آلوی برقانی و آلوی کوهی به همراه آلو مویزی از دیگر نمونه های آلو می باشند.

خواص آلو خونی

ترکیبات بتاکاروتن و آنتی اکسیدان زیادی دارد. آنتی اکسیدان های موجود در میوه ی این نهال سبب می شود که اکسیژن بیشتری در سطح خون افراد آزاد شود. و خون رسانی به بافت های بدن انسان را بیشتر می کند. در نهایت آنتی اکسیدان سبب می شود که گرفتگی عروق در رگ های شما اتفاق نیافتد. و جلوی رسوب چربی را در عروق شما می گیرد. بیماری های قلبی و عروقی با این آنتی اکسیدان ها به صفر می رسند. و شما می توانید با خیالی آسوده زندگی کنید.  آلو تو سرخ می تواند سبب شود که غذای آلوده به باکتری ضدعفونی شده و از هر نظر پاکیزه از میکروارگانیسم ها شود. آلو خونی  برای افرادی که از مشکلات شدید گوارشی رنج می برند، می تواند معجزه ای زیبا از دل طبیعت باشد.

نهال آلو تو سرخ را می توان منبع خوبی از فسفر دانست. و به این لیست مواد دیگری مثل منیزیم و پتاسیم را نیز می توان اضافه کرد. فیبر غذایی موجود میوه  نهال آلو خونی تامین کننده نیاز بدن افراد به ماده ای عالی برای بهتر کار کردن دستگاه گوارش خواهد بود.

ا اگر از انگل معده رنج می برید، بهترین راه برای شما میل کردن این آلو خونی می باشد. برگه آلو را می توان بهترین ضد سم دانست. همانطور که در بالا هم ذکر کردیم به کمک آلو می توان سم و میکروب ها را از بین برد. و غذایی سالم را تناول نمود. کبد شما به کمک میوه نهال آلو خونی  پاکسازی خواهد شد. و تمام مواد زاید و سموم از آن دفع می گردد.

در اینجا بیشتر بخوانید : ویکی پدیا

آلو دارای انواع ویتامین های سی و آ می باشد .و سایر مواد مثل آهن و کلسیم هم در میوه ی این نهال یافت می شود. میوه ی نهال آلو می تواند در بهبود فعالیت مغز کودکان و افزایش سطح هوشیاری آن ها موثر باشد.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلو تو سرخ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com