نهال آلو کاکات فروت

نهال آلو کاکات فروت  نهالستان آرتین نهال این رقم معمولا در مناطق نسبتا سردسیر می توان کاشت و از سال چهارم باردهی اقتصادی خواهد داشت . شما می توانید رشد و کاشت این نهال الو را با استفاده از کود دهی مناسب بیشتر کنید.برای اشنایی با نحوه کاشت آلو ،کود دهی آلو و یا آبیاری آلو میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو کاکات فروت به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال آلو کاکات فروت  نهالستان آرتین نهال این رقم معمولا در مناطق نسبتا سردسیر می توان کاشت و از سال چهارم باردهی اقتصادی خواهد داشت . شما می توانید رشد و کاشت این نهال الو را با استفاده از کود دهی مناسب بیشتر کنید.برای اشنایی با نحوه کاشت آلو ،کود دهی و یا آبیاری آلو میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال آلو کاکات فروت به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال آلو کاکات فروت

  • این رقم از نهال خود بارور می باشد و گرده افشانی میزان رشد آن را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.
  • شما می توانید رشد و کاشت این نهال الو را با استفاده از کود دهی مناسب بیشتر کنید.
  • میزان آبیاری آن هفته ای 1 لیتر است و باید با فاصله 4 در 4 آن را بکارید.
  • این نهال نباید به بیماری دچار شود، زیرا درمان در این رقم نهال می توان گفت قطعی نمی باشد .
  • این رقم معمولا در مناطق نسبتا سردسیر می توان کاشت و از سال چهارم باردهی اقتصادی خواهد داشت .

مقدار آبیاری

آبیاری عمیق کمک می کند تا ریشه های آلو عمیق تر در خاک گسترش یابند. به این ترتیب درخت مقاومت بیشتری در برابر خشکی خواهد داشت. همچنین با خطرات مرتبط با گرما در مورد ریشه های کم عمق و نوسانات سریع درجه حرارت در سطح خاک به حداقل خواهد رسید.

درختان آلو، مانند بسیاری از درختان میوه، در خاک هایی که مداوم آبیاری می شوند رشد خوبی ندارند. عدم آبیاری بین برنامه های آبیاری باعث خشک شدن خاک می شود. و اجازه می دهد تا ریشه درخت تنفس کرده و از مشکلات مربوط به خاک اشباع از آب جلوگیری می کند.

صرف نظر از تنوع، همه درختان آلو پاسخ خوبی به دو بار آبیاری در هفته می دهند.آبیاری باید همیشه در پایه درخت استفاده شود. آبیاری سقفی برگ درخت آلو را مرطوب می کند. به ویژه هنگامی که درخت در مرحله جوانی است. خطر ابتلا به بیماری قارچی برگ را بالا می برد. نشانه های کم آبی در درختان آلو، لبه های برگ درخت قهوه ای شده یا پژمردگی به طور کلی افزایش می یابد. آب و هوا و خاک شرایط محلی نیازهای آبیاری را تعیین می کنند. علاوه بر این، اگر پوست در قسمت پایه درخت از قهوه ای روشن به قهوه ای سیاه یا تیره تغییر پیدا کرد، نشان می دهد که  بیش از حد آب دریافت کرده است.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال آلو کاکات فروت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com