نهال انار بدانا

نهال انار بدانا نهالستان آرتین نهال نهال انار بدانا مقاوم به سرما نسبت به ارقام انار سنتی و ایرانی از ارتفاع خیلی کمتری بوده و این محصول بدلیل بدانا بودن انار مورد توجه کلیه باغداران انار میباشد.جهت مشاوره کاشت و قیمت نهال انار با ما در ارتباط باشید .برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار بدانا  از نهالستان آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار بدانا نهالستان آرتین نهال نهال انار بدانا مقاوم به سرما نسبت به ارقام انار سنتی و ایرانی از ارتفاع خیلی کمتری بوده و این محصول بدلیل بدانا بودن انار مورد توجه کلیه باغداران انار میباشد.جهت مشاوره کاشت و قیمت نهال انار با ما در ارتباط باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار بدانا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار بدانا

زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد.شایان ذکر است باغداران انار میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت جدا نمایند. زیرا عدم توجه به این مهم باعث عدم رشد درخت در سال اول خواهد بود.

این محصول اصلاح شده مناسب کاشت برای احداث باغات انار میباشد.انار اصلاح شده ی بدانا مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای انار دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت انار تجاری و بازار پسند می باشد.

جهت خرید نهال انار سایر نهال های این دسته را نیز مطالعه کنید .


نهال انار بدانا مقاوم به سرما نسبت به ارقام انار سنتی و ایرانی از ارتفاع خیلی کمتری بودهاست. و این محصول بدلیل بدانا بودن انار مورد توجه کلیه باغداران انار میباشد. از طرفی این مزیت باعث گردیده که هزینه های برداشت محصول انار بصورت چشمگیری تقلیل یابد.

 زودبازده از سال اول کاشت به بار مینشیند. و انار زودبازده در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی می رسد. و عملکرد انار بدانا اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۴۰ تن گزارش گردیده است.

نهال انار دان سیاه

الگوی کاشت

فاصله ی کاشت  در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۴*۳ متر کاشت می گردد. شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۵*۴ متر کاشت می گردد.

گرده افشان مناسب در باغات بصورت کاشت هر ۱۰ اصله درخت  یک اصله گرده افشان مناسب از ارقام نهال انار کاشت می گردد.

زمان کوددهی  از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست. و میزان کوددهی در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین می گردد.

میزان آبیاری  در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است.بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار دو لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۳ لیتر آب در نظر گرفته شود.

میزان باردهی درخت انار بدانا در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است.ولیکن در ازای حدود ۵۰۰ اصله درخت انار در هکتار عملکردی بیش از ۵۰ تن را داراست.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار بدانا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com