نهال انار بی دانه
تومان43.000

نهال انار بی دانه نهالستان آرتین نهال در واقع نسبت به تمامی خاک ها مقاومت زیادی دارد و شما در انواع خاک ها می توانید آن را بکارید. خاک مناسب نهال انار اگر خاک شور و کم آب باشد این نهال مقاومت زیادی از خود نشان می ده. به همین دلیل شما می توانید آن را در انواع خاک ها بکارید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار بی دانه از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

94 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار بی دانه نهالستان آرتین نهال در واقع نسبت به تمامی خاک ها مقاومت زیادی دارد و شما در انواع خاک ها می توانید آن را بکارید.خاک مناسب نهال انار  اگر خاک شور و کم آب باشد این نهال مقاومت زیادی از خود نشان می ده. به همین دلیل شما می توانید آن را در انواع خاک ها بکارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار بی دانه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار بی دانه

یکی از انواع نهال هایی که شما می توانید خریداری کنید نهال انار پایه کوتاه، می باشد که طرفداران زیادی دارد. این نهال انواع مختلفی دارد .و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های مختلفی هستند. شما برای خرید و کاشت آن باید به خوبی با انواع آن آشنایی داشته باشید. تا یکی از آنها را خریداری کنید.

در این صورت می توانید به بهترین نحو ممکن این نهال انار پا کوتاه، را بکارید. و محصولات آن را برداشت نمایید. نهال انار در بسیاری از موارد جنبه صادراتی دارد. و بهترین نوع آنها را به کشورهای خارجی صادر می کنند. رشد آن بسیار قوی می باشد. و عملکرد آن زیاد است که میزان برگ آن هم فراوان می باشد. شکل میوه این درخت کروی شکل است و تا حدودی هم بزرگ می باشد.

مهم ترین خصوصیات انار بی دانه

یکی از دیگر ویژگی هایی که نهال انار بی دانه؛ دارد این است که نسبت به کم آبی و شوری خاک تا حد بسیار زیادی حساسیت نشان می دهد. خاک شنی رسی یکی از مهمترین و بهترین خاک هایی می باشد که شما می توانید برای کاشت این نهال انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. البته که باید بدانید در خاک های دیگر هم این نهال رشد خوبی دارد و محصول می دهد، ولی با این وجود آن را در خاک های شنی رسی بیشتر می کارند. زمانی که خاک به بهترین نحو ممکن زهکشی شده باشد هم نهال محصول خوبی می دهد.

ویژگی های مربوط به آبیاری انار ها

از دیگر ویژگی های بسیار مهمی که زمان کاشت نهال انار بی هسته؛ باید به آن دقت داشته باشید میزان آبیاری آن می باشد. یکی از نکات مهمی که در مورد آبیاری این نهال باید بدانید این است که در ابتدا بهتر است به نوع خاک و اقلیمی که نهال را در آن کاشته اید دقت داشته باشید. در این صورت می توانید نهال را در بهترین شرایط بکارید و به آن آبیاری منظمی را ارائه دهید. در برخی از مناطقی که نی ریز می باشد بدون شک محصول نیاز زیادی به آبیاری ندارد و شما بهتر است 20 روز یک بار به نهال خود آب دهید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار بی دانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com