نهال انار دانه سیاه
تومان44.000

نهال انار دانه سیاه نهالستان آرتین نهال، نهال انار دانه سیاه  پاجوش های زیادی  را دارا می باشد. . این نهال  را می توان درختی تک تنه دانست که ارتفاع آن تا 5 متر هم می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار دانه سیاه  از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

98 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار دانه سیاه نهالستان آرتین نهال،نهال انار دانه سیاه  پاجوش های زیادی  را دارا می باشد. این نهال  را می توان درختی تک تنه دانست که ارتفاع آن تا 5 متر هم می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار دانه سیاه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی

نهال انار دونه سیاه بدون هسته،  دارای پاجوش های زیادی می باشد. انار دانه سیاه را می توان درختی تک تنه دانست که ارتفاع آن تا 5 متر هم می رسد.نهال انار دونه سیاه بدون هسته،  متعلق به مناطق گرمسیری است.  نقاطی که تابستان های گرمی دارد رشد می کند.گرمای تابستان برای نهال انار دونه سیاه یکی از عوامل کمک کننده در رشد آن می باشد. به کمک گرما می توان  نهال انار دانه سیاه بدون هسته را به خوبی پرورش داد. 200ساعت سرمای 200 تا 400 درجه سانتی گراد برای پرورش یک نهال کاملا کافی می باشد. این درخت به سرمایی بیش از این میزان نیازی ندارد.

سرمای زیاد بهار به شکوفه های تازه متولد شده نهال انار دون سیاه صدمه جدی وارد می کند.

کاشت

پس با توجه به این مساله سعی کنید نهال انار دانه سیاه بدون هسته را در فصل و زمانی بکارید که شکوفه دادن آن در زمان سرمای شدید بهاره اتفاق نیافتد.بهترین زمان برای شکوفه دادن این نهال، اواسط اردیبهشت یا اوایل خرداد ماه می باشد که سرمای بهاره به پایان رسیده است.سرمای دیررس بهاره حتی برای میوه های تازه متولد شده هم مشکل آفرین می باشد. پیشنهاد  نهالستان آریا نهال به شما این است که این نهال را با توجه به زمان بندی خاص دمایی و سوابق قبلی منطقه جغرافیایی باغ خود بکارید.

یکی از انواع نهال هایی که به صورت درختچه ای تولید می شود و پاجوش های بسیار زیادی دارد دارد نهال انار دانه سیاه می باشد. این نهال به صورت تک تنه رشد می کند و یکی از محصولات مشترک ایران و هند است.

یکی از ویژگی های جالب این نهال رشد بیش از اندازه آن است که شما بعد از کاشت آن را مشاهده می کنید، در واقع باید بدانید این نهال در برخی از مواقع تا 5 متر هم رشد می کند.

از جمله نهال هایی است که بیشتر در مناطق گرمسیری رشد بسیار عالی و خوبی دارد. بنابراین شما بهتر است این نهال را بیشتر در مناطق گرم تابستانی بکارید. گرما یکی از مهمترین عوامل رشد نهال به شمار می رود که به وسیله گرما شما می توانید این نهال را به خوبی پرورش دهید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که این نهال دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار دانه سیاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com