نهال انار فرانسیس

انار فرانسیس نهالستان آرتین نهال، میوه های رشد کرده در این نهال اندازه بزرگی دارد. همین ویژگی آنها تجاری بودن این محصول را افزایش می دهد.یکی از دیگر ویژگی های مهم این نوع از میوه ها در این است که، در برابر ترکیدگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار فرانسیس به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار فرانسیس نهالستان آرتین نهال میوه های رشد کرده در این نهال اندازه بزرگی دارد. همین ویژگی آنها تجاری بودن این محصول را افزایش می دهد.یکی از دیگر ویژگی های مهم این نوع از میوه ها در این است که، در برابر ترکیدگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.جهت مشاوره قیمت نهال انار و خرید نهال شناسنامه دار  تماس بگیرید.فروش نهال انار

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار فرانسیس به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار فرانسیس

  • این نهال انار شناسنامه دار یکی از انواع نهال هایی می باشد که واریته های آن بسیار پربار است.
  • میوه های رشد کرده در این نهال اندازه بزرگی دارد. همین ویژگی آنها تجاری بودن این محصول را افزایش می دهد.
  • یکی از دیگر ویژگی های مهم این نوع از میوه ها در این است که، در برابر ترکیدگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.
  • همچنین باید بدانید طعم آنها بسیار شیرین است. ولی نسبتا دانه های خشکی می باشد.
  • ارتفاع این درخت انار چیزی در حدود 1.5 الی 2 متر نهایتا می باشد

نگهداری و انبار کردن میوه انار

واضح است که یکی از روش های اصلی به منظور نگهداری و انبار کردن محصول انار  پس از برداشت انار، کاهش دادن خسارت  ها است. این خسارت های مکانیکی  می تواند مانند خراشیدگی پوست ، کوفتگی ها، شکافته شدن، فشرده شدن و غیره ،از طريق دقت در حمل و نقل باشد. یک روش دیگر به منظور افزایش عمر تجاری انار ، بهینه کردن شرایط است که با این روش می توان خصوصیات کیفی میوه را حفظ کرد.

مطالعات اخیر ثابت کرده است که دما مهم ترین فاکتور در کنترل فعالیت های تنفسی، تعریق و توسعه پاتوژن های میکروبی است. یک پیش تیمار سریع برای سردخانه استفاده از هوای فشرده است. که یکی از آسان ترین روش ها به منظور افزایش عمر تجاری انار است.

دما بایستی در حدود دمای ۵ درجه سانتی گراد باشد. تا در طول ۲ تا ۳ ماه انبارداری از ایجاد نابسامانی های فیزیولوژیک جلوگیری شود. طی پژوهشی که جیل و همکاران در سال ۱۹۹۶ داشتند. به این نتیجه رسیدند که عمر انبارداری انار در دمای بین صفر درجه و ۱۰ درجه سانتیگراد بین ۲ هفته تا هفت ماه است که وابسته به نوع رقم است.قیمت نهال

اگر قصد خرید نهال را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال انار خود را متعهد به کیفیت نهال می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .

ما سعی خوهیم کرد بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .

نهال انار فلش من

نهالشنا

پیش از خرید  سایر ارقام انار را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

دااز کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار فرانسیس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com