نهال انار فلش من

نهال انار فلش من نهالستان آرتین نهال یکی از ویژگی های اصلی این نهال در این است که درون و بیرون آن به رنگ صورتی می باشد.طعم میوه بسیار شیرین است. و دانه هایی هم که رد میوه این نهال وجود دارد تا حدودی نرم می باشد.فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳ آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار فلش من نهالستان آرتین نهال یکی از ویژگی های اصلی این نهال در این است که درون و بیرون آن به رنگ صورتی می باشد.طعم میوه بسیار شیرین است . پوست انار پر از خاصیت است. و دانه هایی هم که در میوه این نهال وجود دارد تا حدودی نرم می باشد.جهت مشاوره فروش نهال انار و خرید نهال شناسنامه دار  تماس بگیرید.فروش نهال انار

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار فلش من به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار فلش من

  • میوه های رشد کرده در این نهال انار اندازه بسیار درشتی دارد. و قطر آنها هم به 5 سانتیمتر می رسد.
  • یکی از ویژگی های اصلی این نهال در این است که درون و بیرون آن به رنگ صورتی می باشد.
  • طعم میوه بسیار شیرین است. و دانه هایی هم که رد میوه این نهال وجود دارد تا حدودی نرم می باشد.
  • کیفیت میوه های تولید شده در این نهال شناسنامه دار بسیار عالی و بی نظیر است. بر همین اساس مشتریان بسیار زیادی دارد.
  • سایز میوه ی این درخت می توان گفت نسبتا متوسط تا ریز می باشد .

خصوصیات پوست انار

انار یکی از میوه های درختی است که دانه هایی اغلب قرمز و گاهی سفید یا به رنگ هایی بین آن دو دارد .و رنگ پوست آن نیز اغلب قرمز و گاه سیاه و یا تقریباً زرد است. این میوه بهشتی علاوه بر اینکه خودش دارای خواص بسیار زیادی می باشد. پوستش نیز فواید فراوانی برای درمان بیماری ها و زیبایی پوست و مو دارد .

درمان اسهال

جوشانده پوست انار اسهال ناشی از مسمومیت غذایی و اسهال خونی را برطرف می کند. این جوشانده قابض است. و قند ادرار را کم می کند. و موجب تصفیه خون می شود. همچنین برای جلوگیری از خونریزی رحم بسیار مفید است.

دفع کرم های روده و معده

جوشانده پوست انار کرم های روده و معده را بر طرف می سازد. فقط کافیست پوست خشک انار را به مقدار 4 گرم با کمی آب گرم مخلوط نمایید و سپس میل کنید.

بهبود زخم شانکر

برای بهبود و خشک کردن زخم شانکر مقداری پوست انار خشک شده و پودر شده را روی آن بپاشید.

 ترشحات رحم را برطرف می کند

پوست انار ترشحات غیر طبیعی را متوقف می‌ سازد .برای این کار پوست انار را پودر پودر کنید و روی پنبه بریزید. سپس در دهانه رحم قرار دهید. این روش برای رفع ترشحات سفید یا لوکوره‌آ مفید است.

نهال انار گرین گلوب

قطع ترشحات عادت ماهیانه

برای قطع کردن سیلان مفرط، ترشحات عادت ماهیانه در آب جوشانده پوست انار بنشینید.

درمان بواسیر

جوشانده پوست انار برای التیام بواسیر مفید است .شما می توانید برای درمان بواسیر و مقعد بیرون آمده در آب این جوشانده بنشینید. برای درمان فستیول و بواسیر پوست انار را با جفت مساوی بسایید و روی پنبه بریزید و هر شب ضماد کنید.

دردگلو و بند آمدن خونریزی گلو

برای تسکین درد گلو و لوزه پوست انار را بجوشانید. و ماده به دست آمده را از صافی رد کنید و با آن غرغره کنید. قرقره روزی شش بار آب جوشانده پوست اناربا گلنار ساییده مخلوط شده خونریزی گلو را بند می‌ آورد.

تقویت لثه با جوشانده

آب جوشانده  برای جلوگیری از خونریزی پس از کشیدن دندان و تقویت لثه بسیار مفید است.

بهبود آبسه دندان

گذاشتن تکه نازک پوست انار بدون سفیدی و پیه روی آبسه دندان موجب بازشدن آبسه می شود. البته لازم است پوست انار را یک ساعت روی آبسه دندان بگذارید. و بعد عوض کنید و این عمل را تکرار کنید تا سرباز کند.

انار زودرس ، باید ها

پیش از خرید  سایر ارقام انار را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

اگر قصد خرید نهال را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال انار خود را متعهد به کیفیت نهال می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .

ما سعی خوهیم کرد بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .ن 


  داز کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

سال باردهی

نوع تکثیر

,

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار فلش من”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com