نهال انار فنیسا

نهال انار فنیسا نهالستان آرتین نهال میوه های به وجود آمده در این نهال انار اندازه بسیار بزرگی دارد که قطر آنها به 10 سانتیمتر هم می رسد. پوست میوه  درخت انار دارای خال ها و خطوط بسیار زیادی است که رنگ آنها هم به سبز و قرمز گرایش دارد. گل انار بسیار زیباست. جهت مشاوره خرید و قیمت نهال انار با ما در ارتباط باشید .برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار فنیسا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار فنیسا نهالستان آرتین نهال میوه های به وجود آمده در این نهال انار اندازه بسیار بزرگی دارد که قطر آنها به 10 سانتیمتر هم می رسد. پوست میوه  درخت انار دارای خال ها و خطوط بسیار زیادی است که رنگ آنها هم به سبز و قرمز گرایش دارد. گل انار بسیار زیباست. جهت مشاوره خرید و قیمت نهال انار با ما در ارتباط باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار فنیسا به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار فنیسا

  • میوه های به وجود آمده در این نهال انار اندازه بسیار بزرگی دارد که قطر آنها به 10 سانتیمتر هم می رسد.
  • پوست میوه دارای خال ها و خطوط بسیار زیادی است که رنگ آنها هم به سبز و قرمز گرایش دارد.
  • طعم میوه این انار بسیار شیرین می باشد و بر همین اساس ارزش تجاری آن بالا است.
  • ارتفاع این درخت در حدود 3 الی 3.5 متر می باشد .

بیماری های  انار

این انار نیز مثل سایر ارقام انار می تواند اسیر برخی بیماری ها و آفات شود. از جمله این آفات می توان به شته انار ، کرم سفید ریشه انار ، مگس سفید انار ، انواع قارچ ها و باکتری ها اشاره کرد. کرم گلوگاه انار ، سوسک چوبخوار انار ، سوسک میوه خار انار و  ریزش گل های انار نیز اشاره کرد.

در این بخش به دلایل ریزش گل های انار اشاره می کنیم.

نهال انار بدانا

جهت مشاهده سایر ارقام انار کلیک کنید

علت ریزش گل انار

گرده افشانی : برای این که به علل ریزش شکوفه های درخت پی ببرید ابتدا باید درباره روش تولید مثل آن بیتشر بدانید. نهال انار خود بارور (self fruitful) است به این معنی که گل های روی درخت هم نر هستند هم ماده. پرندگان (مرغ مگس خوار) و حشرات گرده افشان به گسترش گرده ها از گلی به گل دیگر کمک می کنند. حتی شما هم می توانید به این فرایند گرده افشانی کمک کنید.

برای این کار با استفاده از برس یا فرچه کوچکی گرده های یک گل را به گل دیگر منتقل کنید. گل های نر انار هنگامی که گل ماده را بارور کردند، به صورت طبیعی می ریزند در حالی که گلهای بارور ماده روی درخت می مانند تا تبدیل به میوه شوند. پس گرده افشانی یکی از علل ریزش گل انار است.

حمله ی آفت ها

گلدهی درخت انار از اوایل بهار شروع می شود و تا اوایل پاییز ادامه پیدا می کند. اگر گل های انار در اوایل بهار بریزند، احتمالا آفت زدگی علت آن است. معمولا آفت های مگس سفید، حشره پولک دار، شپشک آرد آلود، شته یا قارچ ها به درخت انار هجوم برده و باعث ریزش گل های آن می شوند.

برای اطمینان از عدم وجود آفت، درخت را بررسی کنید و به دنبال علائم آفت زدگی بگردید. در صورتی که متوجه هجوم آفت شدید باید نوع آن را شناسایی کرده و به مقابله با آفت اقدام نمایید.

آبیاری : رطوبت زیاد و کم آبی بیش از حد درخت های انار در زمان گلدهی یکی دیگر از عوامل ریزش گل های انار است.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار فنیسا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com