نهال انار واندرفول
تومان43.000

نهال انار واندرفول  نهالستان آرتین نهال نهال انار واندرفول یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام انار در جهان می باشد. انار واندرفول پوست قرمز رنگی دارد و میوه های آن نیز به رنگ قرمز می باشند و بسیار آبدار و خوشمزه است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار واندرفول به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با کارشناسان آرتین نهال در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

100 در انبار
افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار واندرفول  نهالستان آرتین نهال نهال انار واندرفول یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام انار در جهان می باشد. انار واندرفول پوست قرمز رنگی دارد و میوه های آن نیز به رنگ قرمز می باشند و بسیار آبدار و خوشمزه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار واندرفول به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار واندرفول

  • این رقم نهال انار یکی از ارقام پر محصول با قدرت رشد بسیار قوی می باشد .
  • اندازه میوه نیز در حد متوسط می باشد و  تاج میوه در مقایسه با دیگر انواع تقریبا بزرگتر است.
  • انار واندرفول پوست قرمز رنگی دارد و میوه های آن نیز به رنگ قرمز می باشند و بسیار آبدار و خوشمزه است.
  • این رقم نهال انار میوه هایی با هسته های نرمی دارد و به راحتی هضم خواهد شد.

چرا واندرفول مناسب است ؟

نهال انار واندرفول رقمی مناسب جهت احداث باغات انار جهت تولید بهینه ی محصول تجاری در دنیا محسوب می گردد.انار واندرفول واندرفول در برابر آفات و بیماریها مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

نهال انار واندرفول یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام انار در جهان می باشد.

منشاء این رقم مرکز تحقیقات و اصلاح بذر و نهال در فرانسه بوده. و اکثر باغات انار در دنیا از این رقم است. درختان این رقم در بهار دیرگل بوده و حدود بیست روز دیرتر از درختان بذری شروع به رشد می کنند. بنابراین برای مناطقی که با سرمای بهاره مواجه هستند می توانند مناسب باشند. اما به دلیل دیررسی محصول برای مناطقی با فصل رشد کوتاه قابل توصیه نمی باشند.

رشد درخت

انار واندرفول قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد، کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، رنگ خیره کننده عالی می باشد. میوه ی در این رقم قرمز متمایل به زرشکی تیره بوده و حتی در آب و هوای گرم و شرجی نیز کیفیت آن خیلی تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

باردهی خوشه ای

از ویژگی های نهال انار واندرفول این رقم بار دهی خوشه ای در شاخه های جانبی می باشد. و همچنین دیر گل بودن آن باعث می شود این رقم در فصل بهار که اغلب باغات دچار سرما زدگی بهاره غیر مقاوم هستن از خود مقاومت خوبی نشان دهد .

انار واندرفول از ارقام انار واندرفول هست که نیاز به گرده زاده دارد. یعنی شما بایستی برای هر ۲۰ اصله نهالی که می کارین باید یک انار  برای گرده افشانی داشته باشین که کیفیت و باروری باغ شما تضمین کند

انار واندرفول دارای مقاوت بسیار بالا نسبت به افات و سرماهای احتمای بهاره  را دارا میباشد. و در حال حاضر محبوب ترین رقم انار در دنیا می باشد.

نهال انار آرتین نهال رقم مناسب برای اب و هوای خشک و در مقایسه با ارقام دیگر انار نیاز سرمایی کمتری برای شکستن خواب دارد. و پذیرش کلاله اغلب بصورت همزمان موفق نیست به همین دلیل ۱۰%از باغ انار و گیلاس باید با درختان گرده افشان مناسب دیگر کاشته شود.

میوه واندرفول

انار واندرفول با ساختار بدنه ای نازک و به شکل گرد بزرگ که به راحتی از چوب آن جدا می شود. و درختان این رقم در بهار دیر برگ ده بوده و حدود ۱۵ روز دیرتر از درختان بذری و ژنوتیپ شروع به رشد می نماید. بنابراین برای مناطقی که سرمای بهاره مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، سبزوار ،کرمان ، مشکین ،ارومیه ، تبریز ، نهاوند ، تویسرکان ، بانه ، تهران ، قزوین ، زنجان و … که مواجه هستند مناسب ترین انار می باشد.

باردهی و عملکرد

انار واندرفول با باردهی و عملکرد بسیار زیاد و ساختار میوه بسیار بهینه و درشت عالی می باشد.محصول این رقم بسیار خوشرنگ و حتی در تابستان های خیلی گرم کیفیت محصول انار تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

مشخصات مهم انار واندرفول زود بازده بودن (باردهی از سال اول) و باردهی در شاخه های جانبی. و همچنین دیر گل بودن که باعث میشود درفصل بهار که اغلب باغات اناری کشورمان دچار سرما زدگی میشود. این رقم مقامت خوبی در برابر سرماهای بهاره نشان داده است.

درخت انار واندرفول که نیاز صد درصد به گرد زا دارد. که شما باید همراه هر ۱۰ اصله نهالی که میکاریم ۲ درخت برای گرده افشان داشته باشیم که کیفیت باروری باغ شما تضمین گردد.

از ویژگی های مهم انار واندرفول 

دیرگل بودن درخت انار واندرفول و مقاومت مناسب نسبت به سرمای بهاره 

زود بازده بودن نهال انار واندرفول (باردهی از سال اول)

پایه کوتاه بودن انار واندرفول واندرفول 

مقاومت مناسب نسبت به بیماری های باغ انار

باردهی جانبی 

یک دست بودن محصول انار واندرفول

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار واندرفول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com