نهال انار چیکو

خرید نهال انار چیکو نهالستان آرتین نهال این نوع از نهال انار زودبازده می باشد و محصول آن را می توانید در کمترین زمان برداشت کنید. واریته های این نهال  انار پاکوتاه است و همیشه شکوفا می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار چیکو به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

خرید نهال انار چیکو نهالستان آرتین نهال ، از نوع نهال انار زودبازده می باشد. محصول آن را می توانید در کمترین زمان برداشت کنید. واریته های این نهال  انار پاکوتاه است و همیشه شکوفا می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار چیکو به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار چیکو

  • این نوع از نهال انار زودبازده می باشد و محصول آن را می توانید در کمترین زمان برداشت کنید.
  • واریته های این نهال پاکوتاه است و همیشه شکوفا می باشد.
  • رنگ این نهال انار نارنجی متمایل به قرمز می باشد و میوه ای درون آن وجود ندارد.
  • شما باید به خوبی به برخی از نکاتی که در مورد کاشت این نهال وجود دارد دقت داشته باشید تا رشد مناسبی ار از آن مشاهده کنید.

جهت خرید نهال انار سایر نهال های این دسته را نیز مطالعه کنید .

مزایای چالکود برای انار

اینکه تغذیه درخت در فصول مختلف و بویژه در فصل سرد سال به چه شکل انجام بگیرد. تا بهترین بهره وری را از یک درخت حاصل کند.سوالی است که یک پژوهشگر حوزه انار به آن پاسخ می گوید.

معصومه نصیری‌مقدم، کارشناس کشاورزی ، چالکود نهال انار چیکو را مهمترین راهکار برای تغذیه درخت دانست. و افزود: بهترین زمان برای اجرای چالکود، فصول پاییز و زمستان است. اگر مواد غذایی به طور صحیح در این فصول برای ریشه‌ها تامین شود. درختان می‌توانند در بهار با پتانسیل بیشتری فصل رویشی خود را آغاز کنند.

نهال انار بی دانه

وی اولین قدم برای اجرای چالکود را آزمایش خاک و رصد تغییر آن بیان کرد. و افزود: از طریق آزمایش خاک کمبودهای موجود مشخص می شود. اگرچه باغداران در استفاده از چالکود تغییرات قابل ملاحظه ای را مشاهده نخواهند کرد، اما به مرور زمان سیستم ریشه تقویت می شود . و اینکار می‌تواند باعث افزایش درصد رشد شاخه‌های جدید در فصل بهار شود. چالکود پائیز و زمستانه باعث آماده شدن کود در زیر خاک برای استفاده درخت در اول فصل رشد گیاه خواهد شد.

کوددهی نهال انار

وی با اشاره به اینکه در چالکود از مواد آلی و معدنی استفاده می‌کنیم. و در این روش در نزدیکی ریشه درخت، چاله‌هایی حفر می‌شود. تصریح کرد: به دلیل حضور آهک فعال در خاک‌های آهکی، میزان بالای بی‌کربنات در آب‌های آبیاری، کمبود مواد آلی، مصرف غیر صحیح (پخش سطحی) کود در سایه‌انداز درختان، کم تحرکی اکثر کودهای مصرفی بخصوص کودهای فسفاته و ریز مغذی‌ها و عدم رعایت مصرف بهینه کود و آب، درختان میوه در کشور عمدتا دچار انواع کمبودها هستند. بر این اساس راندمان و کارایی مصرف کود در روش چالکود به مراتب بیشتر از روش پخش سطحی است.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار چیکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com