نهال انار گرین گلوب

نهال انار گرین گلوب نهالستان آرتین نهال  طعم میوه های این نهال انار شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود. شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .جهت مشاوره قیمت نهال انار و خرید نهال انار تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال اناربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳  آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انار گرین گلوب نهالستان آرتین نهال  طعم میوه های این نهال انار شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود. شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .جهت مشاوره قیمت نهال انار و خرید نهال انار تماس بگیرید.فروش نهال انار

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انار گرین گلوب به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انار گرین گلوب

  • میوه های رشد کرده در این نهال اندازه بسیار بزرگی دارد و میوه ها بوی بسیار معطری هم دارند.
  • کیفیت این نوع از نهال و میوه های رشد کرده در آن عالی می باشد و همین مورد ارزش تجاری این محصول را تا حد زیادی افزایش داده است.
  • طعم میوه های این نهال هم شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود.
  • شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .

نهال انار فنیسا

نهال انار گرین گلوب نهال انار گرین گلوب رقم بسیار تجاری است. برای مناطق سردسیر مناسب است. بسیار خشن ، قابل فروش و عملکرد سریع را ارائه می دهد. زیره کوتاه میوه دهی با یک دست میوه های پرورش یافته در این نهال ها بسیار بزرگ بوده و میوه ها بوی بسیار معطر دارند. کیفیت چنین نهال ها و میوه های رشد یافته در آن بسیار عالی است ، که ارزش تجاری این محصول را بسیار افزایش داده است. ویژگی دیگر این نهال  این است که میوه ها نیز طعم دارند. می توانید از میوه های این رقم برای صادرات نیز استفاده کنید.قیمت نهال انار

نهال انگور رد گلوب

یش از خرید  سایر ارقام انار را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

اگر قصد خرید نهال را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال انار خود را متعهد به کیفیت می داند لذا چنانچه در محصول تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .

ما سعی خوهیم کرد بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انار گرین گلوب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com