نهال انجیر برپوز دمبالی

نهال انجیر برپوز دمبالی  نهالستان آرتین نهال از نهال های بومی ایران می باشد که از لحاظ رشد دارای رشد متوسطی می باشد.همچنین باردهی بالایی داردبرای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انجیر برپوز دمبالی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انجیر برپوز دمبالی  نهالستان آرتین نهال از نهال های بومی ایران می باشد که از لحاظ رشد دارای رشد متوسطی می باشد.همچنین باردهی بالایی دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انجیر برپوز دمبالی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انجیر برپوز دمبالی

از نهال های بومی ایران می باشد که از لحاظ رشد دارای رشد متوسطی می باشد.باردهی بالایی دارد. با توجه به تاج پوشش که از گستردگی کمی برخوردار است می توان علت را به لخت و کم برگ بودن این نهال ربط داد. از مشخصه های بارز میوه آن می توان به کروی بودن میوه، کوچک بودن میوه با قطری کمتر از 31 میلی متر و وجود نقاط سفید به روی آن اشاره داشت.

اندازه درخت انجیر متوسط طول درخت 3-4 متر و به صورت چند تنه می باشد. نسبت به بردانه سفید زودتر خزان می کند. رنگ شاخه خردلی است. طول میان گره کوتاه جوانه های انتهایی تیز و نوک دار می باشند. حالت قرار گرقتن جوانه ها نسبت به شاخه مورب است.

میوه انجیر کروی شکل و مشخصا وجود نقاط سفید رنگ حاصل از ربزش قلسهاک جوانه انتهایی به صورت یک خط پیوسته در اطراف گره دیده می شود. اندازه میوه  به قطر کمتر از 31 میلی متر و  شکل میوه گرد تا مسطیلی به رنگ سبز مایل به زرد است .3-4 روز قبل” از رسیدن بساکهای پرچم به رنگ ارغوانی تا بنفش کمرنگ در دهانه استیول قابل رویت است.

نهال انجیر برپوز دمبالی برگ خیلی کوب و سه لبی با طول کمتر از 12 سانتی متراست.  شکل برگ بیضی رنگ و سطح قوقانی سبز تیره سمباده ای و زیر دمبرگکوتاه به طول کمتر از 4 سانتی متر سینوسها کم عمق لبه همپوشی ندارند. نوک لبه مرکزی خیلی تیز سینوس دمبرگی به شکل ۷ دارد.

قاعده میوه نیمه کروی ، طول مویه بیش از عرض آن و دارای گردن است.  که در مقطع عرضی تقریبا مثلثی رگه در ناحیه گردن مشخص است. نقاط سفید رنگ در روی سطح میوه کمی مشخص است.
از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انجیر برپوز دمبالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com