نهال انجیر کشکی

نهال انجیر کشکی نهالستان آرتین نهال در دسته نهال های با رشد متوسط و باروری کم قرار دارد و رنگ شاخه های این نهال به صورت خردلی می باشد .طعم انجیر کشکی شیرین و ترش است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انجیر کشکی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انجیر کشکی نهالستان آرتین نهال در دسته نهال های با رشد متوسط و باروری کم قرار دارد و رنگ شاخه های این نهال به صورت خردلی می باشد .طعم انجیر کشکی شیرین و ترش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انجیر کشکی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال انجیر کشکی

این رقم نهال انجیر در دسته نهال های با رشد متوسط و باروری کم قرار دارد و رنگ شاخه های این نهال به صورت خردلی می باشد .از ویژگی میوه این نهال می توان به گوشت میوه ضخیم و آبدار و طعمی بین ترش و شیرین اشاره داشت، مصرف تازه خوری دارد. امروزه در بسیاری از نهالستان های معتبر اقدام به یک سری اصلاحات بر روی نهال انجیر کشکی کرده اند که در باروری آن شده است .

انجیر گیاهی  با رشد متوسط و باروری کم است. رنگ شاخه خردلی باز  است . نقاط حاصل از ریزش فلسهای اطراف جوانه انتهایی به صورت یک خط تقریبا پیوسته در اطراف گرده دیده می شود.

جوانه انتهایی کند و بدون نوک مخروطی و به رنگ سبز می باشد. برگ متوسط به طول 16-18 سانتی متر و عرض 11-14 سانتی متر سبز می باشد. برگ متوسط  سه لبی و تقریبا متقارن است.  لبها بدوت بریدگی اندازه سه لب تقریبا باهم برابر است.

بهنگ بیضی سینوسها باز و به شکل لا لبها هم پوشانی ندارند.  زاویه نوک لبه مرکزی تقرییا 90 درجه و به شکل بنج ضلعی دیواره در طرفین لبه  مرگزی محدب است.

میوه

لب جانیی سه ضلعی سینوس دمبرگی ابرویی شکل در روی دمبرگ کمتر از 4 سانتی متر و نیام دار می باشد .  که در نقطه عرضی کلیوی شکل در روی یک سانتی متری انتهای دمبرگ یک شیاری وجود دارد.

اندازه میوه بزرگ و به قطر 38-39 میلی متر، شلجمی، فاقد گردن است. طول میوه 29-32 میلی متر و  رنگ میوه به ویژه د ناحیه ته میوه ابلق است.  نقاط صمغی و براکنده جنبی بر روی سطح  میوه  وجود دارد. تعداد عدسک ها در ناحیه نوک بیشتر است. عدسک به رنگ قرمز و سفید  است.

قاعده میوه به ضخامت پوست میوة کم است . میزان چسندگی دم میوه به میوه خیلی زباد است. طول دم میوه کمتر از 6 میلی متر و  در مقطع عرضی تخم مرغی دم میوه خمیده و ضخیم سفید رنگ است همچنین  پالپ  ابدار قرمز رنگ متراکم قشرده بوده و  ترش و شیرین  است . همچنان که گفته شد زودرس بوده و  حنبه تازه خوری دارد.

میزان قند17 درصد است .  اين رقم در حال حاضر در حال از بین رقتن است.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انجیر کشکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com