نهال انگور جوین
تومان43.000

نهال انگور جوین نهالستان آرتین نهال،از نهال های انگور اقتصادی با صرفه و قیمت مناسب است.به دلیل قیمت پایین و کیفیت نسبتا مناسب از محبوبیت بالایی برخوردار است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور جوین به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور جوین نهالستان آرتین نهال،از نهال های انگور اقتصادی با صرفه و قیمت مناسب است.به دلیل قیمت پایین و کیفیت نسبتا مناسب از محبوبیت بالایی برخوردار است.برای خرید انواع نهال انگور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور جوین به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


یکی از ویژگی های مهمی که این انگور جوین؛ دارد این است که عمر مفید آن 20 سال می باشد، در صورتی که نهال های دیگر عمر بیشتری دارند.  شما برای پرورش نهال انگور جوین؛ باید به خوبی ویژگی های آن را بشناسید تا بتوانید از آن محصول بیشتری دریافت نمایید. از جمله بهترین ویژگی هایی که این نهال دارد این است که از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است، به همین دلیل بسیاری از کشاورزان می توانند آن را خریداری کنند.

مشخصات :

برای دریافت یاردهی بالا و با کیفیت باید نهال انگور جوین را در منطقه و خاکی که با آن سسازگاری بالایی دارد بکارید . البته از ارکان مهم برای باردهی بالا انتخاب زمان مناسب کاشت می باشد . زمان مناسب کاشت نهال انگور جوین در اوایل پاییز ماه می باشد . اگر این نهال در این ماه ها کاشته شود,  شما می توانید محصول آن را در مرداد ماه برداشت کنید .

یکی دیگر از لازمه های مهم در امر رشد نمو این نهال انتخاب خاک مناسب برای کاشت است . از طریق ازمایشاتی که روی این نهال انجام شده این نتیجه به دست آمده که این نهال به خاک شور حساس می باشد . و عملکرد خوبی نخواهد داشت . خاکهایی با زهکشی مناسب و سبک بهترین خاکی می باشد که میتوانید نهال را در آن بکارید .

شرایط محیطی :

این نهال همانند همه ی ارقام نهالهای انگور نیازمند آب و هوای تابستانی است . این نهال می تواند تا دمای 40 درجه را متحمل شود . همانطور که گفته شد هرچه هوا گرم تر شود نیاز به آبیاری نیز بیشتر می شود .

ویژگی های مربوط به آبیاری درخت انگور جوین:

از دیگر ویژگی هایی که انگور جوین برای رشد به آن نیاز دارد، آبیاری آن می باشد. شما باید بدانید که هرچه نهال در منطقه گرمتری کاشته شود بدون شک به آب بیشتری هم برای رشد بهتر نیاز دارد. عمق ریشه آن بسیار زیاد است و به همین دلیل برای اینکه به ریشه آن آب برسد باید سیستم آبیاری آن را به صورت منظم تری انجام دهید. به طور معمول باید بدانید که مناسب ترین آب و هوا برای رشد این نهال تا 45 درجه سانتیگراد می باشد. ولی در صورتی که این هوا از شدت بیشتری برخوردار باشد و بیش از اندازه هوا گرم شود باید آبیاری آن را بیشتر انجام دهید.

سیستم آبیاری آن متنوع می باشد که شما باید بهترین سیستم را برای آبیاری انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد آبیاری نهال انگور جوین؛ باید بدانید این است که، با تغییر یافتن دما مقدار آب مورد نیاز آن هم تغییر می کند. اگر در زمینه سیستم آبیاری این نهال تخصص زیادی ندارید می توانید با کارشناسانی که در این زمینه به صورت حرفه ای تر عمل می کنند مشورت کنید.

ویژگی های کود دهی نهال انگور جوین :

تمامی نهال ها برای اینکه رشد بهتری داشته باشند نیاز به کود دارند. کود ازت یکی از بهترین کودهایی می باشد که شما می توانید به نهال انگور جوین؛ بدهید تا رشد آن بیشتر شود. دقت داشته باشید که در ارائه دادن این کود زیاده روی نکنید، خطراتی که این کود برای سلامتی نهال دارد بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل بهتر است در این مورد شما هم زیاده روی نکنید. پتاسیم و منیزیم هم از دیگر کودهای مورد نیاز نهال می باشند که شما باید آنها را به نهال بدهید.

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور جوین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com