نهال انگور دست ارچین

نهال انگور دست ارچین نهالستان آرتین نهال بلکه خوشه های آن را که تا حدودی هم بزرگ است به صورت میلاخ یا آونگ  برای فصل زمستان به خوبی نگهداری می کنند.شکل میوه های این انگور بیضی است و برای کشمش هم از آن استفاده می کنند. جهت مشاوره کاشت نهال انگور و دریافت قیمت نهال انگور و راهنمای فروش  و خرید نهال انگور با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید. جهت مشاوره کاشت نهال انگور و دریافت قیمت نهال انگور دیزماری و راهنمای فروش نهال انگور و خرید نهال انگور با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003  آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور دست ارچین نهالستان آرتین نهال بلکه خوشه های آن را که تا حدودی هم بزرگ است به صورت میلاخ یا آونگ  برای فصل زمستان به خوبی نگهداری می کنند.شکل میوه های این انگور بیضی است و برای کشمش هم از آن استفاده می کنند. جهت مشاوره کاشت نهال انگور و دریافت قیمت نهال انگور و راهنمای فروش  و خرید نهال انگور با پل های ارتباطی ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور دست ارچین به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور دست ارچین

  • یکی از ویژگی های مهم میوه های این نهال انگور، در این است که آن را در تابستان مورد استفاده قرار نمی دهند.
  • بلکه خوشه های آن را که تا حدودی هم بزرگ است به صورت آونگ برای فصل زمستان به خوبی نگهداری می کنند.
  • شکل میوه های این انگور بیضی است و برای کشمش هم از آن استفاده می کنند.

پیش از خرید نهال انگور سایر ارقام انگور  را نیز در آرتین نهال مشاهده کنید.

آونگ یا میلاخ چیست ؟

پیشینیان ما به دلایل مختلف از جمله نبود امکاناتی مثل برق روش و ابدعات جالبی را برای نگهداری مواد غذایی به کار می بردند. یکی از این روش های جالب مربوط به نگهداری انگور است . مادر بزرگ ها و پدر بزرگ های ما  ابتدا نواری از نخ مقاوم عمدتا نخ پارچه ای را به نحوی به دور خوشه های چیده شده انگور می پیچیدند. و گره می زدند . نتیجه این گره زدن اتصال محکم انگور به این نوار است.

بسته به ارتفاع محل نگهداری این آونگ ها تعداد خوشه ها تعیین می شود . نوع انگور هم بیشتر انگور های مقاوم و سنتی مثل انگور دست ارچین را استفاده میکنند. این نهال پوست مقاومی دارد. لذا در برابر  آفات و سرما مقاومت بهتری نمایش می دهد . لذا قابلیت استفاده بهتری برای میلاخ دارد.  

در رابطه با مکان آونگ ها یا میلاخ ها در گذشته از اتاق زمستانی استفاده میشد . این اتاق اولا سرد و خنک می باشد . ثانیا  اتقا زمستان باید به دور از رطوبت باشد. چرا که برخورد آب و برف با میلاخ ها آن ها را خراب میکند. این آونگ ها در این اتاق به نحو کاملا آویزان  و بدون تماس با هم نگهداری می شود . بهتر است از اتاقی استفاده شود که رفت و آمد کم است . همچنین مواد فاسد شدنی نگهداری نشود. تا حشرات موذی پدیدار نشود . این کار طول عمر میلاخ ها را افزایش می دهد .

زمان استفاده از میلاخ ها در طول فصل زمستان تا قبل از رسیدن گرمای بهاره است . پس از آن انگور های خراب می شوند .

نکات مهم استفاده از نهال انگور دست ارچین به عنوان آونگ

نکته کلیدی این است که انگور دست ارچین مورد استفاده برای میلاخ ها کاملا سالم باشند . قبل از آویزان کردن از شستن این انگور ها خودداری کنید. و در زمان استفاده آن ها را بشویید .

پرفروش ترین انگورها در ایران

 

اگر قصد خرید انگور را از آرتین نهال دارید لازم است چند نکته را به شما ارائه کنیم . آرتین نهال در هنگام فروش نهال انگور  خود را متعهد به کیفیت نهال شناسنامه دار می داند لذا چنانچه در نهال های تحویلی مشکلی بود حق عودت و جبران را برای شما محفوظ می دانیم .قیمت نهال انار

ما سعی خوهیم کرد بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه ای را داشته باشیم تا نهال ها کیفیت خود را  به ویزه در مسافت های طولانی از دست ندهند .


از تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
سال باردهی

قیمت

نوع تکثیر

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور دست ارچین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com