نهال انگور شرابی شیراز
تومان33.000

نهال انگور شرابی نهالستان آرتین نهال،این نهال انگور در رتبه های اول پروفروشترین و محبوب ترین انگور میباشد.زادگاه اصلی آن در آذربایجان غربی شهرستان سردشت میباشد..برای خرید نهال انگور سردشت میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور شرابی هممچنین مشاوره رایگان کاشت  نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور ،خرید نهال انگور با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور شرابی نهالستان آرتین نهال،این نهال انگور در رتبه های اول پروفروش ترین و محبوب ترین انگور میباشد.زادگاه اصلی آن در آذربایجان غربی شهرستان سردشت میباشد.برای خرید نهال  انگور سردشت میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور شرابی هممچنین مشاوره رایگان کاشت  نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور ،خرید نهال انگور با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور شرابی

انگور شرابی در رتبه های اول پروفروش ترین و محبوب ترین انگور میباشد.زادگاه اصلی آن در آذربایجان غربی شهرستان سردشت میباشد.باردهی و رشد متوسط به بالایی دارد.هرچند مقاومت خوبی در برابر سرما دارد اما آب و هوای معتدل بهترین گزینه برای رشد این نهال انگور است.

چون به صورت بوته ای رشد میکند بهتر است برای حفظ شکل ظاهر و کیفیت هنگام رشد و باردهی باغ را به شکل استاده احداث کرد.

بازار پسند بودن

به دلیل بازار پسند بودن ،مقاومت در برار سرما ،رنگ و طعم شیرین خوب انتخاب بسیاری از کشاورزان میباشد.از انگورهای صادراتی درجه یک است.

مصارف انگور شرابی

برای تازه خوری ،شیره انگور ، کشمش و شراب استفاده میشود.

فروش نهال انگور سردشت،اصلاح شده و زودبازده از نهالستان آرتین نهال

زمان برداشت

این نهال انگور ،جزوه میوه های دیررس میباشد که اوایل پاییز به باردهی کامل میرسد.

عمر انگور شرابی

خیلی ها عمر این انگور تا 100 سال تخمین زدند

آبیاری نهال انگور شرابی

به طور معمول هر 7 الی ده روز نیاز به آبیاری دارد. این نکته بسیار ضروریست که هنگام باردهی باید میزان آبیاری آن کاهش یابد.

میزان باردهی

باردهی  آن معمولا ، 30ال40 تن در هر هکتار میباشد

نهال انگور رازقی 

خاک مناسب

بهترین خاک برای انگور شرابی ،خاک سبک با زهکشی مناسب میباشد.بدترین خاک که عمر ،باردهی و کیفیت انگور را به شدت پایین می آورد خاک سنگین،بدون زهکشی است.

بیماری ها

سوسک ‌ها نیز می‌ توانند با تغذیه از ریشه ‌ها و یا برگ ها، خسارت‌های فراوانی ایجاد کنند که در انتها با خشک کردن نهال انگور شرابی ، عامل نابودی باغ شوند. آفت دیگری وجود دارد که برگ‌ها را هدف قرار می‌دهد و از آن‌ها تغذیه می‌کند و با خشک شدن تدریجی نهال همراه ‌‌است که به آن نیز کرم خوشه خوار گفته می‌شود.

یک روش برای افزایش عمر نهال انگور شرابی

نصب قیم در کنار بوته جوان آن عنوان می‌شود

هرس انگور شرابی

هرس از مهم ترین اولویت ها برای افزایش باردهی و عمر محصول است.به عبارت دیگر پاک سازی درخت یا نهال از موارد مزاحم زا اطلاق میشود.در مناطق گرمسیر بهتر است زودتر این عمل انجام گیرد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور شرابی شیراز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com