نهال انگور عسگری
تومان33.000

نهال انگور عسگری  نهالستان آرتین نهال،این نهال انگور بازار پسند میباشد.در اندازه ی متوسط و با رنگ سبز است.عمده مصارف آن برای تازه خوری است.گاها هم برای تولید کشمش استفاده میشود.برای خرید نهال میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور عسگری همچنین مشاوره رایگان کاشت  نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور ،خرید نهال انگور با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور عسگری  نهالستان آرتین نهال،این نهال انگور بازار پسند میباشد.در اندازه ی متوسط و با رنگ سبز است.عمده مصارف آن برای تازه خوری است.گاها هم برای تولید کشمش استفاده میشود.برای خرید نهال میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور عسگری  هممچنین مشاوره رایگان کاشت  نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور ،خرید نهال انگور با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور عسگری

نهال انگور عسگری بازار پسند میباشد.در اندازه ی متوسط و با رنگ سبز است.عمده مصارف آن برای تازه خوری است.که قابلیت نگه داری طولانی مدت را ندارد.گاها هم برای تولید کشمش استفاده میشود.

نهال انگور فرانسوی

نیاز اب و هوایی کاشت نهال عسگری

گرما دوست است.در مناطق گرمسیر به خوبی رشد میکندومقاومت بالایی در مقابل سرما ندارد.

این انگور میوه های سفید بلندی دارد که بسیار آبدار و شیرین هستند و یکی از انواع اولیه ای است که زودتر از انواع دیگر منتشر می شود.

فروش نهال انگور،اصلاح شده و زودبازده از نهالستان آرتین نهال

نهال انگور عسگری در دو نوع زرد و قرمز ارایه میشود که قرمز آن بی دانه میباشد.

زمان میوه دهی کاشت نهال عسگری

اگر هنگام کاشت به حاصل خیزی خاک ،نوع کاشت و میزان آبیاری دقت شود از سال سوم شروع به باردهی میکند.

بهترین زمان کاشت نهال عسگری

درمناطق گرمسیر بهار،در مناطق سردسیر پاییز میباشد.دقت داشته باشید که درخت انگور تحمل سرمای بالا ر ندارد.

رشد نهال عسگری به کمک کود

یکی از نیازهای اساسی  برای رشد و باردهی بالا استفاده از کود میباشد.یکی از این کود ها کود “ازته” میباشد.دیگر کود ها هم هستند که تاثیر خوب دارند از جمله کودهای حاوی پتاسیم و فسفر که به نرم شدن شاخه ها و برگ های درختان شما میشود که از خشک شدن آن جلوگیری میکند.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور عسگری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com