نهال انگور فرانسوی
تومان33.000

نهال انگور فرانسوی نهالستان آرتین نهال،این رقم مقاومت بسیار خوبی در برابر خشکی و سرما و گرما از خود نشان میدهد. میوه ی انگور فرانسوی بسیار شیرین و خوشمزه است.جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور فرانسوی و  کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور  با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور فرانسوی نهالستان آرتین نهال،این رقم مقاومت بسیار خوبی در برابر خشکی و سرما و گرما از خود نشان میدهد. میوه ی انگور فرانسوی بسیار شیرین و خوشمزه است .برای خرید نهال میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور فرانسوی همچنین مشاوره رایگان کاشت انواع نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور  با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال انگور فرانسوی یک رقم بسیار مناسب برای کاشت در بیشتر باغ ها به شمار میرود. این رقم مقاومت بسیار خوبی در برابر خشکی و سرما و گرما از خود نشان میدهد. میوه ی انگور فرانسوی بسیار شیرین و خوشمزه است و برای تولید کشمش و مویز و یا تولید آب میوه و آبغوره بسیار مناسب است.

با توجه به عمر اقتصادی و محصول دهی بسیار بالا و مقاومت درخت در برابر بیماری ها و آفات و همچنین شرایط نامناسب آب و هوایی، میتوان گفت درخت انگور فرانسوی یک رقم اقتصادی با سوددهی بسیار بالا است. اگر قصد خرید نهال انگور فرانسوی را دارید با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

کشور سازنده :

همانطور که از نام آن میتوان حدس زد؛ نهال انگور فرانسوی برای اولین بار در کشور فرانسه کشت شد. و سپس سایر کشورهایی که شرایط رشد این میوه در آنها فراهم بوده است،خواستار کاشت و بهره برداری از آن شدند.

پایه :

نهال انگور فرانسوی به روش قلمه زنی تکثیر میابد.

خصوصیات نهال انگور فرانسوی :

نهال انگور فرانسوی یکی از نهال های بسیار باکیفیت با عمر طولانی شناخته میشود. محصول دهی این رقم نسبتا بالا است و محصولات آن برای عرضه در بازار بسیار مناسب است. این نهال در برابر خشکی تحمل خوبی از خود نشان میدهد. بنابراین در اکثر نقاط کشور میتوان آن را کاشت و از محصول با کیفیت آن بهره برد. میوه های انگور فرانسوی بسیار خوش عطر و خوش طعم است و برای مصرف به صورت تازه و تولید کشمش و یا آبمیوه و آبغوره و… بسیار مناسب است.

فاصله کاشت :

فاصله ی کاشت استاندارد نهال انگور فرانسوی ایجاد مربع هایی به طول ۳ متر مربع میباشد. با این فاصله درختان میتوانند به خوبی از منابع خاک تغذیه کرده و همچنین نور خورشید به صورت مستقیم به تمامی برگ ها و شاخه های درخت میتابد. در مناطق شیب دار با شیب جنوبی به علت دریافت بهتر نور خورشید میتوانید فاصله ی کاشت را کمی کاهش دهید.

نکته: توجه داشته باشید که نهال انگور فرانسوی در برابر باد بسیار آسیب پذیر بوده به این ترتیب بهتر است در مناطق بادخیز از کاشت این رقم خودداری کنید. درصورت کاشت نهال انگور فرانسوی در منطقه ی بادخیز، نهال ها را در فواصل نزدیک تر به یکدیگر بکارید.

شکل میوه :

حبه های انگور فرانسوی درشت و خوشرنگ اند. رنگ سرخ حبه ها نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند.

نیاز سرمایی :

درخت انگور فرانسوی را باید به مدت ۱۰۰ تا ۸۰۰ ساعت در دمای کمتر از ۷- درجه ی سانتیگراد نگهداری کرد. پس از گذراندن این دوره تحمل سرمایی و گرمایی نهال به میزان قابل توجهی افزایش میابد. همچنین محصول دهی نهال و کیفیت محصولات نیز افزایش چشمگیری میابد.

پس از این دوره حداکثر دمای قابل تحمل برای نهال انگور فرانسوی ۳۰ درجه ی سانتیگراد است. و حداقل دمای قابل تحمل ۱۸- درجه ی سانتیگراد خواهد بود.

 

عمر اقتصادی :

درخت انگور فرانسوی عمری جاودانه دارد. این رقم پس از کاشت قادر است تا ۱۰۰ سال محصول دهی با کیفیت به همراه داشته باشد. البته عمر اقتصادی درختان به نحوه ی رسیدگی و نگهداری آنها نیز وابسته است. اگر نهال انگور فرانسوی را در شرایط مطلوب کشت، بکاریم، قادر است تا سالیان طولانی برای ما محصول دهی عالی به همراه داشته باشد.

ارتفاع از سطح دریا :

ارتفاع از سطح دریای مناسب برای کاشت نهال انگور فرانسوی ۱۲۶۵ متر است. در این ارتفاع شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت برای رشد این رقم مطلوب است.

نکت: حتما قبل از کاشت نهال انگور فرانسوی، از ارتفاع منطقه ی باغ خود از سطح دریا اطلاع حاصل کنید.

مقاومت در برابر افات :

مقاومت درخت انگور فرانسوی در برابر آفات بسیار عالی است. اما باید تمامی مراحل سمپاشی درخت را به صورت منظم انجام دهیم.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار :

محصول دهی سالیانه درخت انگور فرانسوی در شرایط مطلوب سالیانه ۴۰ تن در هکتار است.

فروش نهال انگور،اصلاح شده و زودبازده از نهالستان آرتین نهال

جهت اطلاع  از نحوه خرید نهال انگور فرانسوی همچنین مشاوره رایگان کاشت انواع نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور  با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

شروع محصول دهی :

محصول درخت انگور فرانسوی در اوایل فصل پاییز و ماه مهر به طور کامل میرسد و برای عرضه در بازار مناسب است.

مدت ابیاری :

درخت انگور فرانسوی قادر است در برابر خشکی مقاومت نسبتا خوبی از خود نشان دهد. درختان انگور فرانسوی در فصل رشد و گرما بین ۲ تا ۳ لیتر آب و در فصل بارندگی و سرما بین ۰ تا ۲ لیتر آب نیاز دارند. درختان انگور فرانسوی را باید به صورت هفتگی آبیاری کنید.

انگور فرانسوی در سال اول کاشت به علت توان کمتر ریشه برای جذب آب و مواد غذایی از خاک باید مقدار بیشتری آبیاری شود.

در مناطقی با حداقل بارندگی ۳۵۰ میلی لیتر در سال میتوان نهال انگور فرانسوی را به صورت دیمی کاشت. درختان با آبیاری دیمی عمر کوتاه تر و همچنین محصول دهی کمتری دارند. این درختان مستعد بیماری های مختلف و حمله ی آفات هستند.

زمان گلدهی :

درخت انگور فرانسوی دیرگل است. این رقم در اواخر فروردین ماه گلدهی را آغاز میکند.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور فرانسوی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com