نهال انگور لعل سیاه
تومان33.000

نهال  انگور لعل سیاه نهالستان آرتین نهال، از جمله بهترین نهال های انگور می باشد که کیفیت بسیار بالایی نیز دارد.این نهال در برابر آب و هوای سرد مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. ولی باید بدانید که شما در مناطق بسیار سرد نمی توانید آن را کارید. ویژگی های مربوط به آبیاری نهال انگور در این مقاله ذکر شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور لعل سیاه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال  انگور لعل سیاه نهالستان آرتین نهال، از جمله بهترین نهال های انگور می باشد که کیفیت بسیار بالایی نیز دارد.این نهال در برابر آب و هوای سرد مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. ولی باید بدانید که شما در مناطق بسیار سرد نمی توانید آن را کارید. تنها در مناطقی که گرای کافی دارند باید آن را بکارید. نیاز به نور آفتاب این نهال اگر تامین نشود بدون شک رشد مناسبی نخواهد داشت.ویژگی های مربوط به آبیاری نهال انگور در این مقاله ذکر شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور لعل سیاه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


مهم ترین ویژگی های انگور لعل سیاه:

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که برای کاشت نهال انگور لعل حسینی به آن نیاز دارید ویژگی های مناسب شرایط آب و هوایی مناسب میباشد. این نهال در برابر آب و هوای سرد مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. ولی باید بدانید که شما در مناطق بسیار سرد نمی توانید آن را کارید. تنها در مناطقی که گرای کافی دارند باید آن را بکارید. نیاز به نور آفتاب این نهال اگر تامین نشود بدون شک رشد مناسبی نخواهد داشت.

بنابراین بهتر است به خوبی این ویژگی انگور لعل حسینی؛ را زمان ماشت در نظر داشته باشید و به آن توجه زیادی نشان دهید. شما این نهال را نمی توانید در فضای بسته بکارید، بلکه باید در فضایی که نور آفتاب را دریافت می کند آن را بکارید. بهترین زمان کاشت نهال اواخر اسفند ماه می باشد که ویژگی های مربوط به آب و هوای معتدل را دریافت کند. اگر منطقه شما هوای بسیار سردی دارد نمی توانید این نهال را در آن منطقه بکارید.

خلک مناسب رشد درخت انگور لعل سیاه:

از دیگر ویژگی ها و نیازهای نهال انگور لعل حسینی؛ که باید به آن دقت داشته باشید ویژگی های مربوط به خاک مناسب برای نهال می باشد. شما در خاک هایی که شور هستند و اسید زیادی دارند نمی توانید این نهال را بکارید. بهتر است خاک های رسی و خاک هایی که بافت سبکی دارند را برای کاشت این نهال انتخاب کنید. در این صورت می توانید از آن نهال میوه های با کیفیتی را دریافت کنید و به فروش برسانید.

یکی از نکاتی که در مورد خاک انگور لعل سیاه؛ وجود دارد و شما باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که زهکشی آن را به خوبی انجام دهید. برخی از نهال هایی که در خاک های زهکشی نشده کاشته می شوند، ویژگی های لازم را ندارند و شما باید به خوبی به آن دقت داشته باشید. شما می توانید نوع خاک منطقه خود را به کارشناسانی که در نهالستان حضور دارند نشان دهید تا آنها نکات لازم را برای کاشت به شما بیان کنند.

ویژگی های مربوط به آبیاری انگورهای لعل سیاه:

آبیاری مناسب یکی از مهمترین نیازهای هر یک از انواع نهال ها مانند نهال انگور لعل، می باشد. شما بهتر است مناسب ترین سیستم را برای آبیاری این نهال انتخاب کنید تا میوه های بیشتری را از آن دریافت نمایید. دقت داشته باشید که برخی از نهال ها به آب بیشتری نیاز دارند، چرا که خاک آنها زود خشک می شود، به همین دلیل باید به این نیاز آنها دقت زیادی داشته باشید. برخی از ارقام نهالی که به خوبی آبیاری نشوند بدون شک محصولات زیادی نمی دهند. بر همین اساس به خوبی سیستم آبیاری نهال را تنظیم کنید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور لعل سیاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com