نهال انگور پیکامی
تومان33.000

نهال انگور پیکامی نهالستان آرتین نهال،این نهال انگور از رقم های صادراتی و تجاری میباشد.بسیار مناسب کشمش است.زادگاه این انگور کاشمر است.برای خرید نهال انگور پیکامی میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای  مشاوره رایگان کاشت نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور،آبیاری نهال انگور ،خرید نهال انگور با کارشناسان ما در ارتباط باشید.برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور پیکامی نهالستان آرتین نهال،این نهال انگور از رقم های صادراتی و تجاری میباشد.بسیار مناسب کشمش است.زادگاه این انگور کاشمر است.برای خرید نهال انگور پیکامی میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.برای  مشاوره رایگان کاشت نهال، از جمله کاشت نهال انگور ،هرس نهال انگور،یا قلمه زنی نهال انگور،آبیاری نهال انگور ،خرید نهال انگور با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال انگور پیکامی

انگور پیکامی از میوه های آبدار ،خوشمزه،خوشرنگ سبز بیدانه است.این نهال میان رس میباشد.بسیار مشتری و بازار پسند است.از رقام تجاری و صادراتی میباشد.

آبیاری انگور پیکامی:

آبیاری با توجه به شرایط آب و هوایی صورت میگیرد.یعنی هرچقدر مناطق کاشت این نهال گرمتر باشد به آبیاری بیشتری نیاز.برای برداشت محصول بیشتر و با کیفیت آبیاری از نکات بسیار اساسی این انگور است.

نهال انگور شیرازی

مناسب کاشت در مناطق:

این نهال با کیفیت تقریبا سازگار با تمام شرایط اب و هوایی کشور است.به عبارت دیگر مقاومت نسبتا خوبی با گرما و سرما دارد.

کاشت نهال انگور پیکامی کمی متفاوت است باید خیلی دقت کنید در ادامه مقاله با ما برای آموزش کاشت نهال پیکامی همرا ه باشید.

اصول کاشت نهال انگور پیکامی

برای کاشت  در ابتدا باید قلمه هایی از آن را در فصل بهار جدا کرده و در جایی شبیه به مخزن بکارید. در بهار آینده که قلمه های آن ریشه زد می توانید به صورت ردیفی آن را در خاک بکارید. بعد از کاشت انگور پیکامی؛ به طور معمول آن را آب می دهند که سیستم آبیاری آن باید در هفته او به صورت منظم باشد. این بوته بعد از اینکه کاشته شود 4 سال زمان می برد که باروری داشته باشد.

توجه داشته باشید که این نهال های را در خاک های بدون نمک و اسیدی ،در خاک زهکشی شده کاشت کنید.

آب و هوای مناسب درخت انگور پیکامی :

از دیگر ویژگی هایی انگور پیکامی؛ ویژگی های آب و هوای نهال می باشد. این نمونه از نهال ها در برابر سرما مقاومت زیادی دارند و زمانی که در فصل زمستان قرار بگیرند سرما به آنها آسیبی وارد نمی سازد. ولی باید آنها را شما در خاک بخوابانید که زمستان آنها را از بین نبرد. فصل باردهی این نهال انگور پیکامی؛ بیشتر در تابستان است و شما برای کاشت آن باید در فصل بهار اقدام کنید. شرایط رشد میوه آن تنها در صورتی مهیا می شود که نور آفتاب را دریافت کند.

بنابراین باید آن را در محیطی بکارید که نور آفتاب را بتواند دریافت نماید. زمانی که هوا از 10 درجه سانتیگراد بالاتر برود نهال رشد خود را شروع می کند و به بهترین نحو ممکن رشد می نماید. تمامی ارقام نهال انگور پیکامی؛ به سرما اهمیتی نمی دهند و در فصل زمستان دچار آسیب نمی شوند. اما شما برای کاشت آن بهتر است به خوبی فصل تابستان و بهار منطقه خود را مورد بررسی قرار دهید که شرایط لازم را برای کاشت نهال داشته باشد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور پیکامی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com