نهال انگور کشمشی(انگور زرد)
تومان23.000

نهال انگور کشمشی نهالستان ارتین نهال، به دلیل بهره وری بالا به صورت وسیع در ایران کشت می‌شود به خصوص در مناطق غربی ایران، این نوع انگور سازگاری گسترده با خاک این مناطق دارد، میوه بدون بذر این نوع انگور و تطبیق پذیری آن برای استفاده در محصولات مختلف از جمله کشمش از ویژگی های آن است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور کشمشی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور کشمشی نهالستان ارتین نهال، به دلیل بهره وری بالا به صورت وسیع در ایران کشت می‌شود به خصوص در مناطق غربی ایران، این نوع انگور سازگاری گسترده با خاک این مناطق دارد، میوه بدون بذر این نوع انگور و تطبیق پذیری آن برای استفاده در محصولات مختلف از جمله کشمش از ویژگی های آن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور کشمشی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی

یکی از انواع نهال های بوته ای انگور ک میوه آن بی دانه می باشد انگور کشمشی؛ است. این نوع از نهال انگورها را می توانید در چندین رنگ خریداری کنید و با کاشت انواع آنها اقدام به احداث باغ نمایید. نهال انگور کشمشی؛ برای تولید انگورهای بی دانه یکی از بهترین نهال هایی به شمار می روند که برای تولید کشمش آنها را می کارند. حبه های میوه این نهال شیرین و درشت می باشد و به همین دلیل کشمش های با کیفیتی را ارائه می دهد. از نظر صادراتی باید بدانید این نوع نهال ارزش زیادی دارد و میوه های آن را به عنوان کشمش با قیمت مناسبی خریداری می کنند.

به  انگور کشمشی؛ انگور سفید بی دانه هم می گویند که یکی از بهترین انگورهای مجلسی آن را به شمار می آورند. خرید نهال انگور آن در سال های اخیر بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است و بیضی شکل بودن میوه های آن و بی دانه بودن میوه یکی از مهمترین ویژگی های نهال می باشد. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که این نهال دارد و شما باید بدانید عبارت می باشد از :

ویژگی های مربوط به اقلیم مناسب برای کاشت نهال انگور کشمشی زرد:

اقلیم مناسبی که می توانید برای کاشت نهال انگور کشمشی؛ در نظر بگیرید نیمه گرمسیری و معتدل می باشد. شما باید به خوبی بدانید که نهال در آن مناطی که آب و هوای بسیار سرد دارد به خوبی رشد نمی کند. این نهال تا اندازه ای می تواند سرما را تحمل نماید و توان تحمل آن در حد مشخص شده ای می باشد. در مناطقی که آب و هوای گرم دارد این نهال رشد خود را ادامه می دهد و رویش خوبی هم خواهد داشت. زمان رسیدن میوه این نهال اواسط مرداد می باشد، به همین دلیل باید شرایط آب و هوایی بهار برای این نهال مناسب باشد.

بنابراین نهال انگور کشمشی؛ را باید در مناطقی که آب و هوای مناسب دارد بکارید. تابستان های گرم یکی از مهمترین نیازهای انگور کشمشی، می باشد که آن را برای رشد و میوه دهی بهتر باید به خوبی در نظر داشته باشید. بنابراین شما باید بدانید تنها مناطقی که هوای معتدل دارند را بهتر است برای کاشت نهال در نظر بگیرید. در این صورت نهال به بهترین نحو ممکن رشد می کند و کیفیت خوبی هم از خود نشان می دهد. استان فارس بیشتری سهم کاشت این نهال را به خود اختصاص داده است.

ویژگی های مربوط به آبیاری مناسب و اصولی برای انگور کشمشی :

شما بعد از کاشت انگور بی دانه کشمشی؛ باید به فکر آبیاری آن باشید. در واقع باید بدانید که آبیاری این نهال نکته بسیار مهمی است و باید به آن دقت داشته باشید. زمانی که هوا گرم می شود باید دفعات آبیاری این نهال را افزایش دهید. در این صورت نهال به خوبی رشد می کند و میوه های آن هم با کیفیت می شود. شما بعد از اینکه نهال را بکارید 4 سال بعد محصول آن را می توانید دریافت کنید.

بنابراین باید بعد از کاشت به نیازهای آن دقت داشته باشید تا بعد از مدت مورد نظر میوه های با کیفیتی را به شما ارائه دهد. در 10 سالگی باردهی این نهال انگور کشمشی؛ به رشد کاملی می رسد و به صورت اقتصادی به شما محصولات زیادی می دهد. میان رس بودن این نهال یکی از مهمترین ویژگی های انی نهال می باشد که شما زمان کاشت آن باید به خوبی این ویژگی نهال را بشناسید.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور کشمشی(انگور زرد)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com