نهال انگور کندری
تومان33.000

نهال انگور کندری نهالستان آرتین نهال نهال انگور کندری تجاری و بازار پسند است. میوه ای بین رسی و شیرین است. مناسب برای غذای تازه و آب میوه.. نهال انگور کندری با اندازه بزرگ یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه های رنگارنگ و معطر طرفداران بسیاری دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور کندری به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال انگور کندری نهالستان آرتین نهال نهال انگور کندری تجاری و بازار پسند است. میوه ای بین رسی و شیرین است. مناسب برای غذای تازه و آب میوه.. نهال انگور کندری زودرس با اندازه بزرگ یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه های رنگارنگ و معطر طرفداران بسیاری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور کندری به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


مشخصات نهال انگور کندوری

نهال انگور کندری نهالستان آرتین نهال نهال انگور کندری تجاری ،بازار پسند است. میوه ای بین رسی و شیرین است. گیاهان مجاز انگور کندری را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد  کوهستانی و معتدل کاشت .

کاشت نهال انگور کندری

آنچه در کاشت درختان انگور کندری مهم است این است که عمق و قطر سوراخ در کاشت انگور کندری باید حداقل 80 باشد. * باید 80 باشد. 80 پذیرفته می شود. دانه های انگور کندری یکی از محصولات تجاری در جهان است و در هر کیلوگرم حدود 2 تا 4 خوشه محصول انگور تجاری وجود دارد. فاصله کاشت انگورهای کوچک پیوندی را می توان 3 * 3 متر در زمین های غیر تمایل و مسطح کاشت ، 2-3 مستطیل مربع شکل ، 2.5 * 3.5 به زمین های شیب دار و مناطق بادخیز تبدیل کرد.

ویژگی های مشترک بهترین نهال های انگور کندری پیوند شده مقاومت نسبتاً خوبی در برابر سرما و گلهای دیررس است. قابل ذکر است که میوه شهد به صورت جانبی حرکت می کند و برای باردهی مطلوب به تأخیر می افتد. انگور کندری برای کشت گردو گرده افشانی شده. به درستی استفاده می شود

مبارزه با آفات درخت انگور کندری:

درخت انگور زودرس کندری؛ نیز درست مثل انواع درخت ‌های انگور، می‌تواند به آفات و مشکلات مختلفی دچار شود. از جمله متداول‌ ترین آفت‌ های این نوع میوه، می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. زنجره مو
  2. زنجک مو
  3. آفت خوشه ‌خوار
  4. سفیدک دروغین (بیماری)
  5. سفیدک حقیقی یا سطحی (بیماری)
  6. پوسیدگی سفید در ریشه (بیماری)

گفتنی که اکثر متخصصان، بیماری قارچی سفیدک حقیقی یا همان سفیدک سطحی را متداول ترین بیماری در بین درختان انگور کندری می‌دانند و عواقب آن را نیز بروز تغییرات کال گیاهی معرفی کرده‌اند. برای درمان و رفع آن نیز پاشش پودر گوگرد جامد بر روی برگ‌ها را، توصیه کرده‌اند. به علاوه، مصرف انواع قارچ‌ کش (مثل توپاس) را نیز درمان خوبی برای این بیماری می‌دانند.

کوددهی نهال انگور زودرس کندری:

برخی از متخصصان، توصیه می‌کنند که برا افزایش قوت خاک و پروار کردن آن، قبل از کاشت نهال در اسفند ماه، ابتدا زمین زمین را کودپاشی کرده و خوب شخم بزنیم. نه تنها کوددهی قبل از کاشت نهال انگور کندری، لازم است، بلکه انجام این کار، بعد از کاشت نیز بسیار ضرورت دارد. کود اَزُت جزو مناسب ترین کود به عنوان غذای گیاه می باشد و برای توسعه رشد درخت و افزایش باردهی آن لازم است.

کوددهی با کود ازت، معمولا باید بعد از یک سالگی آغاز شود و تا چهار سالگی درخت انگور زودرس کندری، ادامه پیدا کند و همچنین در چند مرحله انجام شود. بعد از آن، می ‌توان به صورت سالانه، از کودهای ترکیبی شیمیایی و دامی استفاده کرد؛ بهتر است که کود مورد مصرف، دارای مقادیری از پتاسیم، فسفر و ازت نیز باشد.

نحوه هرس درختان انگور کندری:

هرس درخت انگور زودرس کندری، بسته به دیم بودن یا نبودن درخت، گوناگون خواهد بود.

در درختی که به صورت دیم کاشته و پرورش داده شده است، بهتر است هرس به صورت باشد که شاخه‌های مزاحم، تا جای ممکن بریده نشوند؛ در غیر این صورت، رشد درخت در تابستان، بیش از اندازه خواهد بود و ممکن است در باردهی، تاثیر منفی بگذارد. به علاوه، توصیه می‌شود که در هرس درخت دیم، طوری شاخه‌ها را برش بزنیم که رسیدن نور به تاج درخت، اندکی محدود شود.

در سایر درخت‌ها (انواع غیردیم)، هرس باید به صورت قطع شاخه‌های متقاطع، پاجوش و نرک‌ها، صورت بگیرد. از نظر فنی، این نوع درخت ‌ها را باید طوری هرس کرد تا سطح برگ افزایش یابد؛ در نتیجه‌ ی این نوع هرس، رشد نهال انگور زودرس کندری، و باردهی آن، افزایش خواهد یافت. گفتنی است که بهترین زمان برای هرس نیز، انتهای زمستان یا شروع بهار است.

خرید نهال انگور کندوری از معتبرترین نهالستان آرتین نهال کشور کندوری نهال بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این نهالستان با ارسال نهال انگور با کیفیت و استاندارد از طریق باربری برای باغداران و مشتریان گرامی در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است.
فروش نهال انگور کندوری در این نهالستان همراه است با شناسنامه دار بودن نهال انگور ، گواهی بهداشت و مجوز جهاد کشاورزی انگور زیر نظر مهندسین این سازمان و همچنین کلینیک گیاه پزشکی که باعث دقت بیشتر در تولید نهال انگور با کیفیت تر و عرضه نهال آن میگردد.

از دیگر خدمات این نهالستان میتوان به آموزش تخصصی کاشت و برداشت انگور ، هرس درخت انگور ، سمپاشی انگور ، قلمه زنی درخت انگور و همچنین احداث باغ انگور اشاره کرد که افراد مجرب و متخصص در این زمینه در نهالستان کندوری نهال مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما باغداران عزیز خدمات رسانی کنند.
جهت دیدن تمامی انواع ارقام نهال انگور میتوانید بر روی نهال انگور اشاره فرمایید .

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال انگور کندری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com