نهال بادام تگزاس
تومان33.000

نهال بادام تگزاس نهالستان آرتین نهال،آیا میدانید از بادام تگزاس میتوانید بادام شیرین برداشت کنید.کاشت این نهال برای مناطق نیمه خشک ،کوهسانی سرد توصیه میشود. نهال بادام تگزاس اصلاح شده میباشد..برای خرید نهال بادام تگزاس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال بادام تگزاس نهالستان آرتین نهال،آیا میدانید از بادام تگزاس میتوانید بادام شیرین برداشت کنید.کاشت این نهال برای مناطق نیمه خشک ،کوهسانی سرد توصیه میشود. نهال بادام تگزاس اصلاح شده میباشد.برای خرید نهال بادام تگزاس میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال بادام تگزاس

بادام، یکی از مهمترین و پرطرفدارترین آجیل ها در جهان است.آیا میدانید از بادام تگزاس میتوانید بادام شیرین برداشت کنید.این نهال دیر گل است.کاشت این نهال برای مناطق نیمه خشک ،کوهسانی سرد توصیه میشود. نهال بادام تگزاس اصلاح شده میباشد.

از مزایای نهال پیوندی این است که در بازه زمانی کم،بیشترین محصول با بالاترین کیفیت را برداشت میکنید.

نهال بادام تگزاس بومی کالفرنیایی می باشد. از جمله نهال های اصلاح شده و پیوندی است باردهی بالایی دارد. از سال دوم آغاز به باردهی می کند. اما باردهی اقتصادی، از سال پنجم به بعد است.

۴۵ درصد میوه ها را مغز تشکیل می دهد. مغزها کلفت و نوک تیز هستند و قد آنها کوتاه است.

بیماری و آفات

بادام تگزاس،مقاومت بالایی در برابر انواع آفات و بیماری های رایج درختان بادام دارد.

بیمای های شایع درخت بادام:شانکر باکتری، برگ سوختگی، لکه باکتریایی برگ و میوه و همچنین پژمردگی ورتیسیلیومی،

نهال بادام آذر دیرگل

کاشت

ریشه این نهال نباید در معرض رطوبت بیش از اندازه قرار بگیرد، چرا که در این صورت به طور کلی بافت خود را از دست می دهد. خاک های نیمه سنگین ، رسی و شنی برای کشت این نهال انتخاب مناسبی می باشد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

 

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال بادام تگزاس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com