نهال بادام شاهرودی
تومان32.000

نهال بادام شاهرودی نهالستان آرتین نهال، سازگار با شرایط محیطی می باشد.مقاومت بالایی در برابر سرما بهاری و زمستانی دارد.دیر گل است.برای خرید نهال بادام شاهرودی میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتب اط باشید.برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال بادام شاهرودی نهالستان آرتین نهال، سازگار با شرایط محیطی می باشد.مقاومت بالایی در برابر سرما بهاری و زمستانی دارد.دیر گل است.برای خرید نهال  ارقام بادام شاهرودی میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال بادام ،آبیاری بادام یا هرس بادام،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال بادام شاهرودی

نهال بادام شاهرودی نهالستان آرتین نهال، سازگار با شرایط محیطی می باشد.مقاومت بالایی در برابر سرما بهاری و زمستانی دارد.دیر گل است.این نهال بادام بومی خود ایران می باشد. از نهال رقم یک تا دوازده نیز گرده گیرنده هستند.

طعمی شیرین را دارا می باشد.دارای 20 ارقام مختلف و خود ار خانواده بادام تلخ میباشد.از بین انواع بادام شاهرود رقم ۱۲ آن عملکرد بالایی دارد و محصول تولیدی از این رقم کیفیت بالایی را دارد. دارای مغزی بین سی و پنج تا چهل درصد می‌باشد.

اصول کاشت بادام شاهرودی

روش کاشت  نهال بادام شاهرودی به این شکل است که همزمان با کاشت رقم گرده گیرنده و اصلی ، دو رقم نیز نهال گرده زا کاشت شود. به طوری که زمان باز شدن کل آنها نیز با هم باشد.

نیاز آبی

نهال بادام شاهرودی در طول هفت ماه از سال نیاز به آبیاری دارد  به این صورت که در سه ماه بهار ، هر ده روز یکبار حتما آبیاری شوند  و در طول تابستان و تا آخر مهرماه  از این مقدار زمان بکاهند ، یعنی چیزی حدود هفته ای یک بار آبیاری کنند.

میزان باردهی

برای هر هکتار دو تن است و هر چقدر رسیدگی بیشتر شود  باردهی آن بیشتر است.

هرس بادام شاهرودی

نهال بادام شاهرودی نیاز به هرس دارد و معمولا در اواخر تابستان ، آن را برای فرم‌دهی هرس می‌کنند و در اواخر پاییز و اواخر زمستان ، برای باردهی هرس می شوند.

درخت بادام شاهرودی  حدودا دو هفته بعد از ریزش گلبرگ ، نیاز به سمپاشی دارد که با یک داروی ضد قارچ سمپاشی شود ، تا از کنه و انگل و کرم در امان باشد.

ارقام بادام شاهرودی

  • بادام شاهرود 21
  • بادام شاهرودی 12
  • شاهرودی 15
  • شاهرودی 18
  • شاهرودی 17

مقاومت در برابر آفت در رقم شاهرود بهتر می باشد. ولی تمامی ارقام های بادام به آفت های قارچی حساس می باشد برای همین بهتر است بعد از ریزش گلهای آن حتماً سمپاشی شود.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال بادام شاهرودی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com