نهال بادام شمشیری
تومان35.000

نهال بادام شمشیری نهالستان آرتین نهال،نام دیگر نهال بادام شمشیری ، همان بادام سنگی است که از بادام‌های اصیل ایرانی می‌باشد.این بادام درجه تحمل بالایی در سرما و کم آبی را دارد.برای خرید نهال بادام شمشیری میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال بادام شمشیری نهالستان آرتین نهال،نام دیگر نهال بادام شمشیری ، همان بادام سنگی است که از بادام‌های اصیل ایرانی می‌باشد.این بادام درجه تحمل بالایی در سرما و کم آبی را دارد.برای خرید نهال بادام شمشیری میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال بادام شمشیری

نام دیگر نهال بادام شمشیری ، همان بادام سنگی است که از بادام‌های اصیل ایرانی می‌باشد.این بادام درجه تحمل بالایی در سرما و کم آبی را دارد.به همین دلیل توجه بسیاری از باغداران را به خود جلب کرده است.از قدیم بادام جزوه محبوترین و پر فروشترین میوه ها بوده است.هم چنین در برابر آفات هم مقاوم میباشند.

زمان کاشت بادام درختی ،تقریبا اواسط آبان ماه که هوا سرد میشود است.برای مناطق با سرمای بهاره بهترین گزینه است.

توجه داشته باشید که خاک های مرطوب و شن دار،اصلا مناسب کاشت بادام نیستند.بهترین خاک ،خاک آهک دار میباشد.

بادام شمشیری وزن بیشتری دارد آن هم  به دلیل،پوست سختی که دارد.این بادام گرده افشانی بالایی دارد.برای گرده اغفشانی بالا ای نهال را در کنار  سایر  بادام ها بکارید.که نیازمند دمای بالای 25 درجه است.

برای میوه دهی با کیفیت وبالا بعد از سال سوم هر ساله در اواخر زمستان هرس کنید.

برای افزایش باردهی یکی از نکات تقویت خاک و دادن کود های حاوی مواد تغذیه ای مثل  ازت ، پتاسیم و فسفر است.میزان باردهی درخت بستگی به سرمای زمستانی دارد.

مطمعن باشید اگر به خوبی نکات هرس کاشت آبیاری کود دهی را رعایت کنید.از این بادام سود دهی بی نظیری دریافت خواهید کرد.، عملکرد درخت در هکتار، به بالاتر از سه تن می رسد.

در صورت خشک شدن پوست میوه که ناشی از کبود مس است ، باید محلول حاوی مس (EDTA) بر روی شاخه های آن سمپاشی شود تا کمبود مس از بین برود.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال بادام شمشیری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com