نهال بادام لورانی

نهال بادام لورانی نهالستان آرتین نهال  فرانسوی است و از قدرت رشد متوسطی برخوردار است. این درخت بادام کوتاه و پهن است و محصولات آن غنی است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال بادام لورانی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال بادام لورانی نهالستان آرتین نهال فرانسوی است و از قدرت رشد متوسطی برخوردار است. این درخت بادام کوتاه و پهن است و محصولات آن غنی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال بادام لورانی به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی نهال بادام لورانی

نهال بادام لورانی کلون (R۹۱۶)  پیشنهاد ویژه برای انواع تجاری. خیلی دیر. پوست سنگی مغز درخشان. بسیار کارآمد است.این نهال فرانسوی است و از قدرت رشد متوسطی برخوردار است. این درخت بادام کوتاه و پهن است و محصولات آن غنی است.

اگر عمر مفید و اقتصادی کاهش یابد ، کیفیت آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

به طور کلی ، این رقم به دلیل قیمت نهال بادام و کمبود آن در دسترس نیست. نهال های بادام برای شکوفا شدن لورانی دیر شکوفا می شوند.پوست این نوع بادام آسان است. نسبت مغز بادام لورانی به پوسته بین 42 تا 52 درصد است. از نظر سرعت باردهی یکی از بهترین  انواع است.این نهال ها تا حدودی به آفات و بیماری Fusicocum حساس هستند. پس از کاشت درخت لورانی ، بادام باید به طور منظم هرس شود.

مانند بسیاری از نهال های بادام بومی فرانسه است. برگ های این درخت که به عنوان یکی از بهترین نهال های بادام در فرانسه شناخته می شود ، باید هر ساله هرس شود.  نسبتاً مقرون به صرفه است.

تقویت سلامت مغز با بادام

بادام سرشار از مواد مغذی است که برای تکامل و سلامت مغز انسان اهمیت دارد. مصرف بادام با افزایش سطح هوش ارتباط زیادی دارد و به همین خاطر از زمان‌های دور به ‌عنوان یک غذای اصلی برای کودکان در‌حال‌رشد استفاده می‌شده است. این خشک‌بار از ریبوفلاوین و ال‌کارنیتین تشکیل شده است که ازجمله مواد مغذی برای مغز هستند. بادام فعالیت‌های مغزی را افزایش می‌دهد، در ایجاد مسیرهای عصبی جدید نقش دارد و احتمال ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش می‌دهد. مطالعات نشان می‌دهد که استفاده از بادام در رژیم غذایی، مثل روغن بادام، برای سلامت عمومی و عملکرد بهتر دستگاه عصبی مفید است.

بعضی از مادران هر روز بادام آب‌کرده به کودکان خود می‌دهند. مصرف دو تا سه دانه بادام در روز کافی است. در صورت واکنش حساسیتی می‌توانید لایه‌ی خارجی آن را جدا کنید، چون مواد مغذی ندارد.

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال بادام لورانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com