نهال بادام پسته ای
تومان33.000

نهال بادام پسته ای نهالستان آرتین نهال،بومی ایران میباشد.مقاوم و سازگار با شرایط محیطی است.دیر گل است.به همین دلیل انتخاب بسیاری از باغداران میباشد .برای خرید نهال بادام پسته ای میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال  با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال بادام پسته ای نهالستان آرتین نهال،بومی ایران میباشد.مقاوم و سازگار با شرایط محیطی است.دیر گل است.به همین دلیل انتخاب بسیاری از باغداران میباشد .برای خرید نهال بادام پسته ای میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور می باشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال،خرید نهال مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتربه شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال بادام پسته ای

نهال بادام پسته ای مقاوم و سازگار با شرایط محیطی است.دیر گل است.بومی ایران میباشد.به همین دلیل انتخاب بسیاری از باغداران میباشد.نسبت به بقه بادام ها عمر کم 30 ساله دارد.اما به دلیل درجه تحمل خشکی بالا،بازار تجاری خوب از محبوبیت خوبی برخوردار است.

خاک

همانطور که گفتیم نهال بادام پسته مقاوم است.در خاک های نسبتا سخت هم باردهی می دهد و میتوان کاشت.هرچند درخت مقاومی است اما باید از آن به خوبی مراقبت کرد تا نتیجه مطلوب را بدست آورید.

شکل میوه

بادام پسته ای از دو لپه ی بزرگ سفید به هم چسبیده تشکیل میشود که با یک لایه ی نازک پوست قهوه ای روشن پوشانده شده است. به علت شباهت پوسته میوه ی این درخت به پسته به آن بادام پسته ای گفته میشود.

وقتی می گوییم،نهای اقتصادی باشد یعنی با کمترین امکانات بالاترین سود دهی را داشته باشد.مثل بادام پسته ای که کشاورزانی که زمین و خاک آن ها سخت است و امکانات سخت افزاری کمی دارند میتوانند از طریق کاشت بادام پسته به سود دهی خوبی برسند.

نیاز آب و هوایی

برای رشد و باردهی باید ساعات مشخصی را تا 700 ساعا=ت در دمای کمتر 3 درجه سانتی گراد بگذراند.جالب است بدانید بادام پسته ای تا -20 درجه هوای زمستان را هم میتواند تحمل کند.

اگر هدف شما آبیاری دیمی است،باید در مناطقی بکارید که بارش آن حداقل400میلییمتر باشد.در سال اول کشت هر هرفته آبیاری کنید.از سال های بعد دو هفته تا یک ماه یکبار آبیاری کامل کنید.

باردهی

باردهی نهال پسته از اواسط شهریور ماه شروع میشود.شما میتوانیید از هر هکتار 40 تن بادام برداشت کنید.

درخت بادام پسته ای در دسته بندی درختان نسبتا مقاوم در برابر آفات قرار میگیرد.

 مغز میوه حدودا ۴۰ درصد از وزن کل آن را تشکیل میدهد.

درختان بادام که به صورت دیمی کاشته میشوند قد های کوتاه تری دارند.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال بادام پسته ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com