نهال به ترش آذربایجان
تومان33.000

نهال به ترش (آذربایجان) نهالستان آرتین نهال، رقم نهال به ترش (آذربایجان) تجاری. سایز متوسط. دوام بالا معطر طعم ترش و بازار پسند میباشد. این رقم مناسب برای مربا و تازه خوردن بومی ایران است و یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین نهال مورد استقبال کشاورزان است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خریدنهال به ترش (آذربایجان) به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳ آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال به ترش (آذربایجان) نهالستان آرتین نهال، رقم نهال به ترش (آذربایجان) تجاری. سایز متوسط. دوام بالا معطر طعم ترش و بازار پسند میباشد. این رقم مناسب برای مربا و تازه خوردن بومی ایران است و یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین نهال مورد استقبال کشاورزان است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خریدنهال به ترش (آذربایجان) به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        ۰۹۱۴۱۸۱۲۰۰۳

آیدین محمد زاده        ۰۹۱۴۳۲۲۱۲۶۰


معرفی

این رقم تقریباً بسیار مقاوم در برابر سرما است و در مناطق سردسیر به خوبی رشد می کند. نهال های به ترش آذربایجان همچنین به خشکی مقاوم هستند ، بنابراین به آبیاری زیادی احتیاج ندارند. این نهال ها را می توان به مدت 9 ماه بدون آسیب رساندن به میوه ذخیره کرد. این میوه در آذربایجان یک میوه ترش است و بیشتر در غذاهای تازه و مربا استفاده می شود.

میوه این رقم در اوایل ماه اکتبر قابل برداشت است. این رقم بومی ایران است و در گروه ارقام اقتصادی قرار دارد که باغداران به دلیل طعم عالی آن علاقه بیشتری به آن دارند. از ویژگیهای بارز این رقم مقاومت بسیار خوب در برابر سرما و خشکسالی و عملکرد خوب در کشت در مناطق سردسیر است. این نهال آذربایجان ماندگاری بالایی دارد ، بنابراین می توان آن را به مدت 10 ماه در انبار یا سردخانه نگهداری کرد. طعم آذربایجان نسبت به سایر انواع ترش است و برای خوردن تازه مناسب تر است.

نهال به آذربایجان در یک نگاه

کشور سازنده:ایران
عمر اقتصادی:۴۰سال
زمان رسیدن:اوایل مهر
تحمل خشکی:زیاد
تحمل سرما:۳۰الیc۳۵
پایه:زالزالک – به
رنگ میوه:کرمی مایل به زرد
باردهی:از سال دوم
فاصله کاشت:۳*۴
آبیاری:۱۰ لیتر در ۲۰ روز
انبارداری:۱۰ماه
نوع مصرف:تازه خوری – مربایی

از کد های تخفیف ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال به ترش آذربایجان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com