نهال زردآلو نخجوان
تومان33.000

نهال زردآلو نخجوان نهالستان آرتین نهال، از ارقام زردآلو پیوندی بوده،باردهی آن از سال اول کاشت شروع میشود که از این نظر سودآوری خوبی را برای باغداران و کشاورزان دارد.برای خرید نهال زردآلو نخجوان میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال  با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال زرد آلو ،آبیاری زردآلو،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال زردآلو نخجوان نهالستان آرتین نهال، از ارقام زردآلو پیوندی بوده،باردهی آن از سال اول کاشت شروع میشود که از این نظر سودآوری خوبی را برای باغداران و کشاورزان دارد.برای خرید نهال زردآلو نخجوان میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای مشاوره رایگان کاشت نهال زرد آلو ،آبیاری زردآلو،خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال زردآلو نخجوان

از ارقام زردآلو پیوندی بوده،باردهی آن از سال اول کاشت شروع میشود که از این نظر سودآوری خوبی را برای باغداران و کشاورزان دارد.این نوع نهال باید در شرایط آب و هوایی و اقلیمی کاشته شود تا در اسرع وقت بازده داشته باشد ، برای این امر باغداران باید در سال اول این نوع نهال را از درخت زردآلو جدا کنند.میوه این نهال علاوه بر رنگ زرد زیبایی که دارد طعم دلنشینی نیز دارد

نیاز آب و هوایی

این درخت در هوای معتدل گرم بهتر از نقاط دیگر رشد می کند در نقاط سرد باید آن را در مقابل آفتاب کاشت. در زمینهای قابل نفوذ و گرم٬ بهتر از زمینهای رسی و مرطوب رشد کرده و محصول می‌دهد.درخت زردآلو در سال‌های اول رشد و بخصوص در فصل رشد به آبیاری فراوان نیاز دارند.

لازم به توضیح است که آبیاری این گیاه به روش کرت بندی نباید صورت گیرد. زیرا هم به ریشه‌ها اجازه تنفس داده نمی شود. و هم از طریق تماس مستقیمی که طوقه با آب دارد درخت را بیمار می کند.

انواع زردآلو نخجوان

نهال زردآلو به عنوان یک ژنوتیپ
نهال زردآلو زودبازده
نهال زردآلو اصلاح شده
نهال زردآلو ژنوتیپ نخجوان
از هر هکتار باغ زرد آلو نخجوان،شما میتوانید تا 20 تن محصول برداشت کنید.

 آبیاری

در بهار حداقل به دو لیتر و در گرمای تابستان به سه لیتر آب در روز نیاز دارد. از نظر خاک باید از خاک مناسب که زهکشی نیز می شود استفاده کرد.

نهال زردآلو قیسی 

کاشت

فاصله کاشت نهال زردآلو نخجوان ، می توان گفت اگر زمینی که نهال کاشته شده مسطح باشد ، فاصله 3 در 3 است و اگر صاف نباشد ، 3 در 4 ، ارقام نهال زردآلو می توانند به بهترین روش کاشته شود.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال زردآلو نخجوان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com