نهال زرشک سیاه بی دانه
تومان33.000

نهال زرشک سیاه بی دانه نهالستان آرتین نهال یکی از درخت های کمتر شناخته شده در نواحی ایران نهال های زرشک سیاه است. این زرشک به دلیل ناشناخته بودنش از خطر انقراض در امان مانده است. این زرشک کوهی بوده و خواص زیادی دارد. این خواص از زمان دیر باز مورد توجه بوده است.برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال زرشک سیاه بی دانه  از آرتین نهال به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال زرشک سیاه بی دانه نهالستان آرتین نهال یکی از درخت های کمتر شناخته شده در نواحی ایران نهال های زرشک سیاه است. این زرشک به دلیل ناشناخته بودنش از خطر انقراض در امان مانده است. این زرشک کوهی بوده و خواص زیادی دارد. این خواص از زمان دیر باز مورد توجه بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال زرشک سیاه بی دانه به شماره زیر پیام دهید یا از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ، کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی

نهال زرشک سیاه را در نوع صاف و بدون خمیدگی انتخاب کنید. این نهال باید بدون خراش، ترک، شکستگی و … باشد.

وضعیت ریشه نهال زرشک سیاه ،سالم نیز در نوع نرمال بوده و نباید به صورت چنگ خورده نمایان گردد.

ریشه نباید دارای سفیدک، آفت یا شکستگی  باشد. وجود هر کدام از این عوارض خبر از سالم نبودن ریشه گیاه می دهد.

نهال ها دارای جوانه هستند. این جوانه ها باید در هنگام خرید به خوبی مورد بازدید قرار بگیرند. در واقع نهال زرشک مناسب برای کاشت باید جوانه های سالم و کافی را به همراه داشته باشد. متخصصین ما ، نهال هایی به همراه جوانه عرضه می کنند. تعداد جوانه های موجود در نهال زرشک سیاه بی دانه برای کاشت و رشد کفایت می کند.

بررسی وضعیت ریشه ها

به طور کلی نهال زرشک سیاه بی دانه را باید در زمان خواب از زمین بیرون کشید و در همان زمان خواب نیز درون خاک گذاشت.توجه داشته باشید که جوانه های نهال زرشک سیاه بی دانه نیز باید به حالت خواب باشند.این موضوع  بسیار مهم تلقی می شود و ثمردهی زرشک سیاه بی دانه را تحت تاثیر قرار می دهد.

مهندسین ما تمامی نهال زرشک سیاه بی دانه خود را به دقت مورد برسی قرار می دهد و در واقع این نهال ها را از نظر آفت، آسیب دیدگی و بیماری مورد بررسی قرار داده است .توجه داشته باشید که بعضی از آفات در نوع میکرو هستند و قابلیت دیده شدن با چشم غیر مسلح را ندارند.

ضمن اینکه بعضی از این آفت ها نیز با بدنه نهال همرنگ هستند. بنابراین تشخیص آن ها کار سختی است.برای اینکه بتوانید خرید نهال زرشک سیاه بی دانه مناسبی داشته باشید ، باید کلیه این نکات را مورد توجه قرار دهید.

خرید نهال زرشک سیاه

نهال زرشک سیاه بی دانه یکی از نهال هایی است که در ارقام متفاوتی به باغبانان ارائه می شود . زرشک سیاه با نام علمی بربریس شناخته می شود و به خانواده بربریداسه تعلق دارد. این گیاهان از نظر ساختاری دارای گلبرگ های جدا از هم می باشند.

این گیاهان ساقه هایی در دل خاک دارند. از این ساقه ها با نام ساقه های زیر زمینی یاد می شود. این ساقه ها دارای غده یا ریزوم می باشند. این ریزوم ها به شکل خزنده شرایط رشد گیاه را فراهم می کنند.

مهندسین ما ارقام زرشک سیاه خود را در ارتفاع های گوناگون ارائه می کند. زرشک سیاه به شکل درختچه ای می باشند و از نظر ارتفاع بین یک تا چهار متر قرار دارند.

شاخه های زرشک در پوست های قهوه ای، زرد و قرمز دیده می شوند. چوب این درختچه ها نیز به رنگ زرد می باشد. گل های درختچه زرشک سیاه به شکل معلق و خوشه ای نمایان می گردند. ثمره زرشک سیاه  نیز در نوع گوشتی با رنگ های مختلف در طیف قرمز و سیاه دیده می شود. این میوه از نظر فرم و شکل کمی به حالت کشیده بوده و طعم ترشی نیز دارد.

نهالستان ما تنوع زیادی را در ارقام متفاوت این میوه ارائه می کند. برگ ها در ارقام متفاوت زرشک سیاه بی دانه می توانند دارای دندانه اره ای، خار و … باشند و با شکل بیضی معرفی شوند.

یکی از درخت های کمتر شناخته شده در نواحی ایران نهال های زرشک سیاه است. این زرشک به دلیل ناشناخته بودنش از خطر انقراض در امان مانده است. این زرشک کوهی بوده و خواص زیادی دارد. این خواص از زمان دیر باز مورد توجه بوده است.

نهال زرشک سیاه سالم

نهال زرشک سیاه سالم مردمان ایلام قدیم ازبرای درمان زردی و یرقان استفاده می کرده اند. ویتامین B و آهن زیادی دارد. بسیاری از بیماران کبدی برای درمان کبد چرب و یا نارسایی های کبد از این زرشک کمک می گیرند. البته این موضوع کاملاً اثبات شده می باشد. به گونه ای که افراد بیمار پس از سپری کردن دوره درمانی دیگر اثری از بیماری در وجود خود نیافتند.

باید قبل از خرید نهال زرشک سیاه بدانید که درخت زرشک سیاه بی دانه در نوع چتری می باشد و در محدوده های آهکی شرایط بهتری برای رشد دارد.

در فصل تابستان شاهد ثمردهی این نهال زرشک  خواهید بود. این زرشک اگر به خوبی رسیده باشد، شیرین اما اگر به شکل نارس مورد مصرف قرار گیرد با طعم گس نمایان می شود.

از این نوع زرشک برای تهیه مربا و شربت بسیار استفاده می شود. این موضوع به خاطر طعم خاص و البته خواص درمانی بی نظیر آن می باشد.این زرشک طبع سرد و خشک دارد.

اطلاعات مهم در مورد خرید نهال زرشک سیاه بی دانه

نخست اینکه از  نهال های ارزشمند و قیمتی در میان سایر زرشک ها می باشد. ضمن اینکه همانند آن ها دارای فواید بسیاری برای کبد، تصفیه خون و … نیز می باشد.

توجه داشته باشید که بعد از دریافت نهال زرشک سیاه نباید انتظار ثمردهی زرشک را تا مدت زمان مشخص را داشته باشید. میزان محصول زرشک شما بعد از گذشت مدت زمانی مشخص از کاشت به حدود 2000 کیلوگرم در هر هکتار زمین می رسد.

از کد های تخفیف آرتین نهال  در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال زرشک سیاه بی دانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com