نهال زغال اخته
تومان73.000

نهال زغال اخته نهالستان آرتین نهال ،گل‌های زغال‌اخته کوچک، زردرنگ و زودرس هستند و در پایان زمستان بر درخت پدیدار می‌شوند. میوه زغال‌اخته شفت آویزان و به‌شکل بیضی کشیده و به رنگ سرخ تیره میباشد.  برای خرید نهال زغال اخته میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003آیدین محمد زاده        09143221260

افزودن به علاقه مندی ها
افزودن به علاقه مندی ها
توضیحات

نهال زغال اخته نهالستان آرتین نهال ،گل‌های زغال‌اخته کوچک، زردرنگ و زودرس هستند و در پایان زمستان بر درخت پدیدار می‌شوند. میوه زغال‌اخته شفت آویزان و به‌شکل بیضی کشیده و به رنگ سرخ تیره میباشد.  برای خرید نهال زغال اخته میتوانید با کارشناسان فروش آرتین نهال ،تماس بگیرید .ارائه جدیدترین و بهترین نهال های داخلی و خارجی،نهال اصلاح شده،نهال شناسنامه دار در نهالستان آرتین نهال با بهترین کیفیت برای خدمت رسانی به شما کشاورزان عزیز میباشد.آماده ارسال به اکثر نقاط کشور میباشد.برای خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی  از جمله خرید نهال بادام،خرید نهال گردو،خرید نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید ،کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

فردین محمدزاده        09141812003

آیدین محمد زاده        09143221260


معرفی نهال زغال اخته

نهال زغال اخته در محدوده آسیای غربی و اروپای شرقی دیده می شود. نهال زغال اخته ؛در نوع درختچه ای می باشد. این درختچه ها در صورتی که بدون دست خوردگی رشد یابند، به ارتفاع 15 تا 25 فوت(4.5 تا 7.5 متر) نیز می رسند. این ارتفاع حداکثر رشدی است که بعد از کاشت زغال اخته؛ مشاهده خواهید کرد. زغال اخته عمر بسیار زیادی دارد و می تواند تا مدت ها شما را از محصول دهی خود بهره مند سازد. این محصول دهی حدود 100 سال ادامه دارد و در نوع خود بی نظیر می باشد.

نیاز آب و هوایی

درختچه زغال اخته می تواند درجه حرارت های ما بین ۳۰- درجه سانتیگراد تا ۴۰+ درجه سانتیگراد را تحمل نماید. نیاز سرمایی این درختچه ۱۲۰-۱۰۰ روز در درجه سرمادهی ۱۰ درجه سانتیگراد می باشد.

جوانه های گل زغال اخته تحمل دمای پایین تر از ۱۰- درجه سانتیگراد در زمستان و سرماهای بهاره را ندارند و در این شرایط امکان ریزش گل های آنها وجود دارد.

نهال زرشک سیاه بی دانه

 

درختچه شکوفه های خود را در شرایط آب و هوایی مناطق عمده رویش بر حسب ارقام مختلف از نیمه اسفند تا نیمه اول فروردین ماه باز می کند. با توجه به اینکه غالبا تشکیل میوه از اردیبهشت ماه شروع می شود و میوه به تدریج بزرگ شده و از نیمه دوم تیرماه فصل برداشت آن آغاز می شود هر چه هوا از خرداد ماه تا زمان برداشت میوه خنک تر باشد میوه دارای رشد بهتری خواهد بود.

آبیاری:

درختان جوان زغال اخته به آبیاری منظم نیاز دارند بنابراین زمانی که سطح خاک نسبتا خشک شد نسبت به آبیاری اقدام کنید. اگر بافت خاک گیاه از نوع متوسط باشد(نه خیلی سبک و شنی و نه خیلی سنگین) در اوایل رشد هفته ای یک مرتبه آبیاری  این گیاه کافی است. درختان بالغ را اگرچه لزومی ندارد که آبیاری کنیم اما توجه داشته باشید که اصولا مقاومت زغال اخته نسبت به خشکی خاک متوسط و میانه است و تحمل خشکی کشیدن برای مدت طولانی را ندارد.

ازکدهای  تخفیف های ما در اینستاگرام استفاده کنید!

اطلاعات بیشتر
قیمت

نوع تکثیر

,

سال باردهی

نقد وبررسی

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “نهال زغال اخته”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com